Etoto Zakłady Bukmacherskie

Etoto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polska firma bukmacherska, która dzięki wydanej licencji Ministerstwa Finansów jest obecna na naszym rynku od 2011 roku. Główną ofertą Etoto są legalne zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, społeczne oraz kulturalne. Mimo już blisko ośmioletniej działalności bukmacher wciąż pozostaje w cieniu konkurencji. Spowodowane jest to najprawdopodobniej tym, że firma postawiła na rozwój za pomocą oferowania zakładów bukmacherskich online i nie posiada tak wiele punktów stacjonarnych jak STS lub Fortuna. Niedawno jednak Etoto rozpoczęło ofensywę na bukmacherskim rynku. Twarzami Etoto został znany komentatorski duet Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto, a także powracający do komentowania Tomasz Smokowski. Poza wcześniej wymienioną trójką, markę Etoto swoimi osobami promują również dziennikarze Roman Kołtoń i Michał Pol. Na reklamy tego bukmachera możemy natknąć się w największych portalach internetowych co potwierdza fakt, że po zmianach właścicielskich firma ta zdecydowanie się rozwija.

Etoto Oferta

Trzeba przyznać, że kursy u tego bukmachera należą do jednych z najwyższych na rynku. Oprócz kursów warto zwrócić również uwagę na ilość zakładów bukmacherskich. W Etoto jest ona liczna, zarówno jeżeli chodzi o zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo. Poza wydarzeniami z piłki nożnej dostępne są jeszcze zakłady dotyczące tenisa, koszykówki, siatkówki, żużla, piłki ręcznej, sportów motorowych, boksu oraz kolarstwa. W ofercie możemy też znaleźć mniej popularne dyscypliny takie jak: badminton, rugby, baseball, a nawet surfing. Także każdy znajdzie coś dla siebie. Na plus na pewno zasługuje profesjonalna strona internetowa, na której zakłady możemy obstawiać 24h przez siedem dni w tygodniu. Etoto nie posiada aplikacji mobilnej, ale dostępna jest mobilna wersja strony internetowej dopasowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zdarza się, że strony niektórych bukmacherów nie są zupełnie dopasowane do korzystania z nich na smartfonach i tabletach, co zwłaszcza jest odczuwalne przy obstawianiu meczów na żywo. W przypadku Etoto ten problem został wyeliminowany.

Etoto Kod Promocyjny, Bonusy Powitalne

Nic tak nie przyciąga klientów jak bonusy powitalne, a trzeba przyznać, że nowa oferta bonusowa Etoto jest naprawdę imponująca. Aktualna oferta powitalna to BONUS 200%, dzięki czemu możemy zyskać aż do 1000 zł. Wystarczy podczas rejestracji wybrać tę ofertę na start. Szczegóły oferty znajdują się w linku https://www.etoto.pl/promocje/bonus1000/. Jednak to nie wszystko, bukmacher oferuje nam również zakład bez ryzyka 50 PLN oraz kilka innych interesujących promocji m.in. Freebet mobile 25 PLN oraz GIT TYP, czyli kolejne 50 zł na zakłady live. Stali gracze również mogą liczyć na promocje, ponieważ bukmacher oferuje im okazjonalne bonusy oraz freebety.

Bukmacher Etoto Metody Płatności

Niestety, aby nie było zbyt kolorowo Etoto nie posiada zbyt wiele metod płatności. Przelewy24 oraz karty płatnicze (kredytowe) VISA i MasterCard to zdecydowanie za mało. Brakuje przede wszystkim Skrilla lub innych portfeli wirtualnych.

 

Zakłady Bukmacherskie Etoto – podsumowanie

Reasumując oferta Etoto jest raczej skierowana do bardziej rekreacyjnych graczy. Bukmacher posiada małą ilość punktów stacjonarnych, ale dzięki sprawnie działającej platformie internetowej możemy obstawiać zakłady online.

 

Etoto Strona Internetowa

etoto zakłady strona internetowa

Etoto Promocja

 

tagi: bukmacher etoto, etoto, etoto bukmacher, etoto oferta, etoto zakłady, etoto zakłady bukmacherskie, oferta etoto, zakłady bukmacherskie etoto, zakłady etoto