Forbet Zakłady Bukmacherskie

Forbet to jeden z młodszych polskich bukmacherów. Firma ta powstała w 2016, oferując na start bonus 20zł bez depozytu. Niestety nic nie trwa wiecznie i bonusy zostały już zmienione (dalej są bardzo atrakcyjne, ale o tym później), ale Forbet dalej pozostał jednym z bardziej atrakcyjnych polskich bukmacherów.

forbet oferta

Czy Bukmacher Forbet jest legalny?

Forbet działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów z 2016 roku. Możemy więc korzystać z niego bez większych obaw, gdyż właściciel, którym jest firma Casino Games sp. z o.o. z Warszawy, spełnia wszystkie wymagania zapisane w ustawie.

Forbet Oferta 2018

Bukmacher Forbet posiada bardzo dużą ofertę zakładów. W przeciwieństwie do innych polskich bukmacherów Forbet skupił się głównie na rozwoju w Internecie i z tego powodu zarówno ilość zakładów dostępnych do zagrania przed spotkaniem jak i live. Bukmacher ten jest bardzo ceniony z powodu naprawdę dużej ilości zakładów obejmujących polska ligę i inne sporty w naszym kraju, a także za znakomite kursy na wszystkie spotkania. Ze względu na to, że Forbet to przede wszystkim bukmacher internetowy, posiada on znakomicie przygotowaną stronę internetową, a także świetne promocje dla nowych i aktualnych klientów. Niedawno Forbet wprowadził także możliwość obstawiania e-sportów, za brak których był wcześniej mocno krytykowany. Bukmacher zaczyna także powoli rozwijać punkty naziemne.

Zakłady Bukmacherskie Forbet- bonusy czyli kod bukmacherski

Forbet oferuje znakomity bonus dla nowych graczy. Obowiązuje on na pierwsze trzy depozyty o minimalnej kwocie 20zł.

Pierwszy depozyt zwiększany jest o 100%. Możemy otrzymać maksymalnie 400zł
Drugi depozyt zwiększany jest o 75%. Możemy otrzymać kolejne 400zł
Trzeci depozyt zwiększany jest o 50%. I tutaj również otrzymujemy 400zł.

Przy łącznej wpłacie 1800zł otrzymujemy więc 1200zł bonusu.

Dla stałych graczy Forbet także przygotowuje mnóstwo atrakcji. Najczęściej są to konkursy polegające na obstawieniu zakładów z danego wydarzenia lub odpowiednie wytypowanie wyników meczy wybranych przez bukmachera. Promocje te są na tyle częste, że z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Forbet Aplikacja Mobilna

Forbet pozwala na granie przez stronę internetową, która jest specjalnie dopasowana do rozmiarów urządzeń mobilnych, a także daje nam możliwość korzystania z ładnej i czytelnej aplikacji dostępnej na systemy iOS i Android.

Metody płatności w Forbet

Forbet pozwala na skorzystanie z kilku najpopularniejszych metod płatności. Do wyboru mamy Dotpay, PayU, Tpay, wpłatę za pomocą karty, a także Paysafecard. Minimalna kwota wpłaty to 1zł. Minimalna kwota wypłaty to również 1zł i może być wykonana tylko na konto bankowe klienta podane przy rejestracji. Bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłaty i wypłaty.

Forbet opinie

Forbet powstał niedawno, ale szybko wkroczył na rynek bukmacherów i zajął na nim wysoką pozycję. Firma szybko zyskała uznanie w oczach graczy, szczególnie za jej duże zasługi w wspieraniu polskiego sportu. Wysokie kursy, znakomity support oraz bardzo duża oferta tego bukmachera zaskarbiły sobie serce wielu polskich typerów..

 

Forbet Bukmacher Dla Tych co kochają żuzel

Strona Internetowa Forbet

forbet zakłady bukmacherskie

tagi: bukmacher forbet, forbet, forbet bukmacher, forbet oferta, forbet zakłady, forbet zakłady bukmacherskie, oferta forbet, zakłady bukmacherskie forbet