Fortuna zakłady bukmacherskie oferta

Fortuna to jeden z najbardziej znanych bukmacherów, który oferuje legalne zakłady na polskim rynku. Nowi gracze mogą liczyć na bardzo atrakcyjne promocje – zakład bez ryzyka do 115 złotych, a także bonus od pierwszego depozytu aż do 400 złotych.

fortuna zakłady bukmacherskieFortuna działa w Polsce od 2012 roku. Początkowo zakłady można było zawierać tylko w punktach naziemnych, ale od momentu wejścia w życie znowelizowanej ustawy hazardowej operator działa również w internecie. Fortuna znana jest jako główny sponsor Legii Warszawa, a logo tej firmy zdobi koszulki piłkarzy ze stołecznej drużyny. Jest także sponsorem tytularnym I ligi i wspiera takie kluby jak GKS Katowice, TS Podbeskidzie, Miedź Legnica, RKS Częstochowa czy Wigry Suwałki.

Oferta operatora jest bardzo szeroka. Na jej liście są najpopularniejsze sporty (również wirtualne) i ligi, a także dyscypliny bardziej niszowe, dlatego każdy szukający dobrych okazji typer powinien znaleźć coś dla siebie. Na stronie, jak i na aplikacji mobilnej, gracze mogą stawiać zakłady na żywo – umożliwia to sekcja „Zakłady LIVE”.

Wspomnieliśmy o aplikacji – warto poświęcić jej nieco więcej słów. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość zakładów zawierana jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych. U zagranicznych bukmacherów dedykowane i intuicyjne aplikacje są standardem, ale nie jest tak jeszcze w przypadku wszystkich polskich operatorów. Fortuna jest w tym względzie chlubnym wyjątkiem. Aplikacja Fortuny działa na systemach Android i iOS, jest łatwa w obsłudze, a także posiada wszystkie potrzebne funkcje. Możecie dzięki niej śledzić interesujące Was spotkania sportowe i na żywo obstawiać ich wyniki.

Fortuna oferta – zakład bez ryzyka i bonus dla nowych graczy

Nowi gracze, którzy założą konta na stronie bukmachera Fortuna, mogą liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę powitalną. . Jeśli Wasz zakład okaże się przegrany, operator w ciągu trzech dni zwraca obstawioną kwotę (pomniejszoną o 12% podatek) w postaci specjalnego bonusu. Maksymalna kwota, jaką możecie otrzymać, to 115 złotych. Pamiętajcie jednak, że kwota zakładu zostanie pomniejszona o podatek, dlatego, jeżeli chcecie w pełni skorzystać z promocji, musicie zagrać za 128,80 złotych.

Druga promocja dla nowych graczy to bonus od pierwszego wkładu do 400 złotych. Aby z niego skorzystać, należy wykonać przelew w ciągu 10 dni od założenia konta. Kolejne 30 dni to czas, w którym należy zagrać czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są tylko kupony, na które składają się minimalnie trzy spotkania, a ich kurs to minimum 1,90. Gdy spełnicie te warunki, nie musicie już nic więcej robić. Operator przyznaje bonus w wysokości do 400 złotych.

eFortuna bukmacher – jak wpłacić i wypłacić pieniądze?

Konto na stronie bukmachera Fortuna zasilić można za pomocą kart płatniczych, aplikacji mobilnej BLIK i błyskawicznych przelewów z polskich banków. Co ciekawe, operator pozwala też wpłacić pieniądze za pośrednictwem punktów naziemnych – zarówno gotówką, jak i kartami płatniczymi. Wpłata w takim przypadku jest natychmiastowa, a bukmacher nie pobiera żadnych prowizji.

Wypłat wygranych pieniędzy dokonywać można tylko za pośrednictwem przelewu bankowego na numer konta podany podczas rejestracji. Jest to standardowy warunek u legalnych polskich bukmacherów – wynika ze znowelizowanej ustawy hazardowej.

Fortuna Materiał Promocyjny

Strona internetowa efortuna

efortuna zakłady bukmacherskie strona

Fortuna Zakłady Podsumowanie

Fortuna to uznana marka na polskim rynku bukmacherskim. Posiada szeroką ofertę zakładów z konkurencyjną marżą, świetną aplikację mobilną, a nowym graczom daje możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji powitalnych. Zdecydowanie polecamy!

tagi: bukmacher fortuna, efortuna, efortuna bukmacher, efortuna oferta, efortuna oferta na dziś, efortuna wyniki, efortuna zakłady bukmacherskie, fortuna, fortuna bukmacher, fortuna oferta, fortuna oferta na dziś, fortuna oferta na jutro, fortuna zaklady bukmacherskie, fortuna zakłady, fortuna zakłady bukmacherskie, fortuna zakłady bukmacherskie oferta, oferta fortuna, www efortuna, www efortuna pl oferta, www fortuna, zakłady bukmacherskie fortuna, zakłady fortuna