Lvbet Zakłady Bukmacherskie

LVbet jest jednym z najnowszych graczy na rynku zakładów bukmacherskich online. Działa na rynku od września 2016 roku i jest zarządzany przez właściciela znanego napoju energetycznego Las Vegas Energy Drink.

lvbet zakłady bukmacherskie

Czy bukmacher LVbet jest legalny?

LVbet działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów z 2016 roku. Korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne i zgodne z polskim prawem. Firma spełnia wszystkie postanowienia związane z licencją, z tym opłatę podatków. Grając w tym bukmacherze będziemy więc odprowadzać podatek za każdy zagrany kupon, a także dodatkowo od wysokich wygranych.

Zakłady Bukmacherskie LVbet Oferta

Bukmacher posiada bardzo dużą ofertę zakładów. Możemy stawiać zakłady pojedyncze, kombi i systemowe na wszystkie mniej lub bardziej popularne sporty. Ilość możliwych zakładów dla pojedynczego spotkania również jest bardzo duża. Najbardziej rozbudowane są zakłady na piłkę nożną, ale nie brakuje także innych dyscyplin, w tym także i e-sportu oraz na wydarzenia takie jak np. wyniki Oscarów. Bez problemu obstawimy tu także tak mniej popularne w Polsce sporty.Większość zakładów postawimy zarówno przed spotkaniem, jak i w jego trakcie dzięki rozbudowanej opcji zakładów live.

LVbet Kod promocyjny 2018 – bonusy

LVbet oferuje bardzo atrakcyjny bonus dla nowych graczy. Każdy świeżo zarejestrowany typer po wpłaceniu minimum 50 PLN otrzymuje bonus w wysokości 1% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Wystarczy obstawić 3 zdarzenia, o łącznym kursie co najmniej 2,5. Uzyskać możemy 1000zł. Druga wpłata również dostaje mnożnik x50, co oznacza, że w taki sam sposób jak opisany powyżej możemy zdobyć dodatkowe 500zł.

Łatwo policzyć, że daje to łącznie dodatkowe 1500zł.

Wpłacając mniej niż 50zł również możemy otrzymać bonus. Po wpłacie 10-49zł i napisaniu na maila LVbet otrzymujemy bonus o wartości 10% wpłaty z mnożnikiem x10. Po obstawieniu zakładów na powyższych warunkach.

LVbet oferuje także ciekawą promocję dla posiadaczy imiennych karnetów na mecze sezonu 2018/2019 drużyn, które sponsoruje: Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec lub Widzewa Łódź. Po przesłaniu skanu karnetu dostają oni dodatkowe 50zł na zakłady.

LVbet aplikacja mobilna

LVbet posiada specjalną dedykowaną aplikację do typowania na telefonach komórkowych i tabletach. Nic nie stoi także na przeszkodzie by obstawiać bezpośrednio poprzez stronę internetową, która dopasowuj się do rozdzielczości naszych urządzeń.

Metody płatności

LVbet pozwala na skorzystanie z kilku najpopularniejszych metod płatności. Do wyboru mamy wirtualny portfel Paymenticon, a także inne popularne opcje takie jak: Skrill, Przelewy24, Tpay i Dotpay. Minimalna kwota wpłaty to 10zł. Minimalna kwota wypłaty to 25zł i może być wykonana na konto lub na Paymenticon. LVbet nie pobiera żadnych prowizji od dokonywanych wpłat i wypłat.

Lvbet opinie

Co prawda LVbet powstał niedawno, ale już wysoko cenionym na rynku bukmacherem. Zainteresował wielu graczy, głównie ze względu na atrakcyjne kursy i świetne promocje. Bukmacher ten jest także mocno zaangażowany w promocję polskiego sportu. Wspiera zarówno drużyny piłkarskie z Ekstraklasy jak i niższych lig, a także mocno inwestuje w siatkówkę.

 

Zakłady Lvbet Reklama

Lvbet Zakłady Strona Internetowa

lvbet zakłady bukmacherskie

 

Czytaj także: bukmacher lvbet, lvbet, lvbet bukmacher, lvbet oferta, lvbet zakłady, lvbet zakłady bukmacherskie, oferta lvbet, zakłady bukmacherskie lvbet, zakłady lvbet