Milenium Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher Milenium to jeden z weteranów na polskim rynku. Istnieje już od 2004 roku. Niedawno ich strona przeszła dość gruntowną modernizację i dzięki temu, po czasowym przestoju, bukmacher znów wrócił do gry.

Czy bukmacher Milenium jest legalny?

Tak, ten poznański bukmacher działa w naszym kraju w pełni legalnie. Od 16 lutego 2012 roku Milenium posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki której po zmianach w prawie, może bez problemy świadczyć usługi w naszym kraju. Korzystanie z niego jest więc w pełni bezpieczne i legalne.

Zakłady Bukmacherskie Milenium Oferta

W ofercie bukmachera znajdziemy wszystkie najważniejsze dyscypliny. Bez problemu natrafimy także na te bardziej niszowe, jak i np. rozgrywki piłkarskie niższych lig. Niestety, nieco gorzej robi się, gdy zaczniemy szukać konkretnych typów zakładów. Zakłady na kartki czy rzuty rożne są dostępne tylko w najbardziej popularnych ligach. Zdarza się też, że oferta aktualizowana jest dość późno, przez co gracze mają mało czasu na to, by zareagować. W ofercie bukmachera nie znajdziemy także zakładów nie związanych ze sportem. Jeśli mamy ochotę obstawić zwycięzców wyborów prezydenckich bądź Oscarów, to niestety nie tutaj.

Bukmacher ten nadrabia natomiast dużymi kursami na zdarzenia, w szczególności te długoterminowe. Bardzo często zdarza się, że w żadnym innym legalnym buku nie znajdziemy tak dobrych kursów jak w Milenium.

Milenium kod promocyjny 2018

Bonusy w Milenium skierowane są przede wszystkim dla nowych klientów. Przy rejestracji, nowi gracze mają możliwość wyboru dwóch bonusów: Bonusu na Start i Darmowego zakładu. Warto skorzystać z obu.

Zasada „Bonusu na Start” jest bardzo prosta. Po rejestracji i weryfikacji konta bukmacher podwaja naszą pierwszą wpłatę maksymalnie o 760zł. Oznacza to, że np. przy wpłacie 40zł otrzymamy dodatkowe 40zł, a przy wpłacie 1000zł otrzymamy dodatkowe 760zł. Żeby móc wypłacić bonus, musi on zostać czterokrotnie obrócony na kuponach o minimalnym kursie 2.00.

Drugi bonus dotyczy pierwszego, zagranego przez nowych graczy, kuponu. Jeśli okaże się on przegrany, to bukmacher odda graczowi, równowartość wkładu własnego. Stawka nie może być jednak większa niż 10zł.

Jeśli chodzi o bonusy dla stałych graczy to sprawa wygląda nieco gorzej i bukmacher rzadko wychodzi z jakąś inicjatywą.

WZB Milenium Aplikacja Mobilna

Przy okazji aktualizacji strony internetowej, Milenium poprawiło też znacznie jakość jej wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Strona działa bardzo dobrze i szybko. Równie dobrze radzi sobie aplikacja mobilna na systemy iOS i Android.

Bukmacher Milenium Metody płatności

Pieniądze do bukmachera możemy wpłacać poprzez PayU, tpay.com oraz poprzez BLIK. Pieniądze możemy bez problemu wypłacić na nasze konto bankowe. Niestety ilość sposobów wpłat i wypłat jest nieco mała jak na obecne standardy.

Milenium opinie

Opinie o bukmacherze są różne. Dość negatywnie w recenzjach wypadają bonusy skierowane głównie do nowych graczy oraz to, że mamy mało możliwości wpłaty i wypłaty. Mimo tego, jest to godny zaufania bukmacher, który jest na naszym rynku już od wielu lat.

 

Milenium Zakłady Bukmacherskie Materiał Promocyjny

Zakłady Milenium Strona Internetowa

zakłady milenium

tagi: bukmacher milenium, milenium, milenium bukmacher, milenium oferta, milenium zaklady bukmacherskie, milenium zakłady, milenium zakłady bukmacherskie, milenium zakłady bukmacherskie, millenium bukmacher, oferta milenium, www.milenium.pl zaklady bukmacherskie, wzb milenium, wzb milenium oferta, wzb milenium zakłady bukmacherskie, wzb. milenium zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie milenium, zakłady milenium