STS Zakłady Bukmacherskie

STS bukmacher – podstawowe informacje

STS bukmacher to jedna z najstarszych polskich firm, która co roku rozszerza swoją działalność o wiele fajnych i ciekawych usług. STS to niemal kultowa firma w naszym pięknym kraju, która powstała w latach dziewięćdziesiątych. Właśnie w tych latach w siedzibach stacjonarnych tłumy graczy ustawiały się w kolejkach by zdać kupon i zagrać w STS-ach. Firma oczywiście zaczynała tylko od stacjonarnych punktów. Obecnie ma ponad czterysta punktów i stale się rozwija.

sts zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie STS

Oferują zakłady na wiele zdarzeń sportowych, ale i co ciekawe  polityczno-społecznych. Firma ta należy do czołówki w pełni legalnych bukmacherów na polskim rynku i prężnie walczy z nielegalnymi bukmacherami na terenie Polski.

STS sponsoruje np: Reprezentację Polski, kluby takie jak: Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, czy Cracovię.

 

STS oferta

W swojej ofercie mają wiele dyscyplin po atrakcyjnych kursach. Oczywiście najbardziej popularna piłka nożna, hokej, koszykówka, ale też np. żużel, snowboard, baseball, czy popularne wyścigi konne. Ostatnio weszły w życie sporty wirtualne, czyli e sport, gdzie zakłady można zawierać przez całą dobę, a nowe zaczynają się co dziesięć sekund.

Są też zakłady specjalne, czyli Superoferta i Hit Dnia.

Można też obstawiać w odpowiednim czasie wyniki wyborów parlamentarnych i prezydenckich.

 

STS bonus powitalny, Kod Promocyjny 2018

W STS każdy może otrzymać bonus. Bardzo fajny jest bonus powitalny, gdzie robiąc pierwszą wpłatę od razu dostaje się równowartość na konto bonusowe. Obecnie maksymalna kwota to, aż do 1000 zł. Wystarczy obrócić trzykrotnie tą kwotą, a środki na koncie bonusowym już możemy wypłacać.

Są też inne bonusy i promocje: Polubisz poniedziałek, Akcja rejestracja, Zaproś kumpla, czy Europejskie emocje rządzą.

 

Płatności w STS

Płatności w tej firmie odbywają się bardzo szybko i sprawnie. Np: za pomocą Payu już w kilka sekund nasze pieniądze znajdą się na koncie STS. Portal ten obsługuje, aż ponad trzydzieści banków. To samo jest z wypłaceniem dostępnych, wygranych funduszy. Dostępne systemy płatności to m.in. dotpay, transferuj pl, skrill, czy neteller.

 

Opinie o STS

STS to na pewno ciekawy bukmacher, który udostępnia możliwość gry w punktach stacjonarnych i oczywiście online. Panują różne opinie o tej firmie, ale większość jest pozytywna, a fakt, że STS ma wielką rzeszę sympatyków w całej Polsce świadczy o popularności tego bukmachera. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest też pomoc online dostępna całą dobę, gdzie każdy może porozmawiać i wyjaśnić wszystkie wątpliwości z doradcami tej firmy.

Fajną sprawą są też transmisje na żywo z wielu wydarzeń sportowych z różnych lig. Można na bieżąco śledzić przebieg danego spotkania i np: typować odpowiedni wynik.

STS posiada w pełni legalne zezwolenie Ministra Finansów i grając u nich, gra się legalnie, zgodnie z polskimi przepisami.

To popularny i dość ciekawy bukmacher, który wśród innych tego typu firm na pewno jest w czołówce.