Totolotek Zakłady Bukmacherskie

To bukmacher mogący pochwalić się najdłuższym,bowiem 20-letnim stażem w Polsce jako legalny podmiot przyjmujący zakłady z siecią obejmującą ponad 350 punktów przyjmowania zakładów.  Od 1992 organizator zakładów wzajemnych w Polsce, którego działalność prowadzona jest na podstawie zezwoleń wydanych przez Ministerstwo Finansów. Totolotek należy również od 2008 roku do Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów. Bukmacher posiada w swojej ofercie zdarzenia sportowe jak i gry komputerowe czy też zakłady sezonowe lub zakłady finansowe.

totolotek zakłady bukmacherskie

Bukmacher Totolotek jako legalny bukmacher

Legalność Totolotka jest regulowana przez przepisy z ustawy z 19 listopada 2009r o grach hazardowych. Totolotek jest zaakceptowanym przez Ministerstwo Finansów podmiotem mogącym legalnie prowadzić swoją działalność również w internecie. Zezwolenie na działalność internetową uzyskane w 2013 roku.

Totolotek Oferta

W ofercie totolotka poza tradycyjną ofertą sportową znajdziemy wiele więcej ciekawych kategorii. Istnieje możliwość przyjmowania zakładów na mecze e-sportowe czyli gry komputerowe takie jak np. Counter Strike. Inną ciekawą ofertą Totolotka jest kategoria Finanse, w której możemy obstawiać średnie kursy walut w danym momencie. Innym równie ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez Totolotka jest zezwolenie na prowadzenie działalności w obrębie gonitw konnych oraz wyścigów chartów, a co za tym idzie- przyjmowaniem zakładów na te wydarzenia.

Totolotek oferuje bogatą ofertę kursową, co sprawia, że gracz ma pełną kontrolę doboru spotkań i kombinacji, co przekłada się również na kontrolę ewentualnej wygranej.

Bukmacher oferuje również promocje bonusowe na wybrane spotkania, która polega na obstawieniu meczów z danej kategorii za konkretną kwotę, ilość spotkań oraz minimalny kurs kuponu.

Oprócz zwykłych wydarzeń sportowych możemy trafić również na nieszablonowe zakłady jak np. czy zimą zostanie zdobyty szczyt K2 lub kto zostanie władcą Królestwa w serialu.

Totolotek Bonus Powitalny, Kod Promocyjny 2018

Totolotek oferuje bardzo ciekawą promocję Bonusu Powitalnego, który oferuje 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000 PLN. 

Aby otrzymać bonus, nasza pierwsza wpłata musi wynosić minimum 20 PLN. Bonus przyznawany jest automatycznie, ale udział w promocji rozpoczyna się w momencie zagrania z saldu Bonusowego. Wygrane z bonusu są uwzględniane automatycznie w głównym saldzie a ich wypłata jest możliwa po osiągnięciu wymaganego obrotu.

  • Aby wypłacić środki bonusowe należy dokonać 3 krotnego obrotu (bonus + kwota pierwszej wpłaty)
  • Obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za Bonus
  • Zakłady zagrane za Bonus muszą posiadać minimum jedno zdarzenie z kursem min 2.00
  • Zakłady zagrane z salda głównego  muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2.00
  • Stawki z zakładów anulowanych, częściowych zwrotów lub zwrotów (zmiana na 1.00) nie są wliczone do warunków obrotu
  • Każdy gracz, który przegra swój pierwszy depozyt oraz bonus na start, jest zwolniony z warunków obrotowych od następnych wpłat.

Dodatkowo za rejestracje w serwisie, po aktywacji otrzymujemy darmowy Freebet na 20 PLN. Bonusowy kupon musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2.00.

Bonus Freebet należy 3-krotnie obrócić i jest ważny 30 dni od momentu otrzymania.

Wpłaty i wypłaty w Totolotku

Wpłaty można dokonać na trzy sposoby, DOTPAY oraz TRANSFERUJ oraz kartą Paysafecard.  Dokonanie wpłaty/wypłaty jest możliwe po zalogowaniu i wybraniu z górnego menu „wpłaty/wypłaty”. Wpłaty można dokonać z około 30 banków, wątpliwym w takim razie jest fakt, że nie znajdziemy swojego Banku. Totolotek nie pobiera prowizji od operacji wpłat/wypłat. Wypłata realizowana jest w terminie 7 dni roboczych. Istnieje również możliwość dokonywania płatności jak i ich odbierania przez portfel internetowy Skrill.

Totolotek Opinie

Totolotek istnieje na polskim rynku od przeszło 20 lat, co samo przez siebie mówi, że jest to sprawdzony, rzetelny i zaufany bukmacher. Duża oferta kursowa, promocje oraz wiele sportowych, kulturalnych czy politycznych zdarzeń do wyboru sprawia, że Totolotek jest często wybieranym przez graczy bukmacherem. Dodatkowe ułatwienia w postaci możliwości płatności przez Skrill czy doładowania kartą Paysafecard to doskonałe udogodnienia, których gracze potrzebowali, i z których często korzystają. Totolotek wspiera również naszą rodzimą polską ekstraklasą, czego przykładem jest bycie oficjalnym sponsorem aż 4 klubów : Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Jagielloni Białystok.

 

Totolotek Zakłady Strona Internetowa

totolotek

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Materiał Promocyjny

Tagi: bukmacher totolotek, oferta totolotek, totolotek, totolotek bukmacher, totolotek oferta, totolotek zakłady, totolotek zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie totolotek, zakłady totolotek