Jak zweryfikować legalność bukmachera?

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na ten podmiot bukmacherski. Masz podobne plany? Obawiasz się jednak, że dobre w STS opinie na temat tego bukmachera online trochę mijają się z prawdą? Zależy Ci na grze w legalnym podmiocie, który działa zgodnie ze wszystkimi przepisami? W takim razie sprawdź poniższy poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Jak zweryfikować legalność bukmachera
Jak zweryfikować legalność bukmachera?

Jaki portal rządowy warto zweryfikować?

STS opinie na temat tego podmiotu są bardzo dobre. Klienci doceniają m.in. spore doświadczenie i oferowanie bardzo profesjonalnych, uniwersalnych usług z tego sektora. Każda nowa osoba w tym świecie powinna jednak sprawdzić (najlepiej samodzielnie), czy ta firma bukmacherska jest rzeczywiście legalna. Aby to zrobić, możesz wejść np. tutaj https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Jest to rządowy portal, który stale aktualizuje bazę legalnych podmiotów działających na rynku zakładów wzajemnych. Podmiot STS S.A. znajduje się na pozycji nr 3. Z tego portalu rządowego można dowiedzieć się, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Zarówno w formie stacjonarnej, jak i przez Internet. Dodatkowo możesz uzyskać informacje na temat głównej siedziby spółki akcyjnej (ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice) oraz poznać nr wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), czyli 0000829716.

Zweryfikuj Rejestr Domen Zakazanych

Kiedy w życie weszła znowelizowana wersja Ustawy Hazardowej, praktycznie równolegle powstał także Rejestr Domen Zakazanych (https://hazard.mf.gov.pl/). To inna rządowa witryna, na której możesz sprawdzić, czy np. konkretna firma bukmacherska działa legalnie. Po raz kolejny okazuje się, że STS opinie na temat tego podmiotu są prawdziwe. W końcu tej firmy nie ma w tych zasobach. To oznacza, że możesz swobodnie zarejestrować się na stronie internetowej STS (jeśli masz oczywiście minimum 18 lat), a potem rozpocząć obstawianie.

Informacje na stronie STS nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Ta firma bukmacherska przedstawia dowody na to, że działa legalnie również bezpośrednio u siebie. Aby je zobaczyć, należy najpierw wejść tutaj https://www.sts.pl/pl/footmenu/o-sts/o-firmie/. Potem trzeba otworzyć dokument o nazwie „Zgoda na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju”. Tam masz czarno na białym, że STS działa zgodnie z obowiązującymi przepisami.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button