Lokale stacjonarne a koronawirus

Bez wątpienia aktualna sytuacja, biorąc pod uwagę panującą na terenie naszego kraju pandemię, nie wpływa dobrze na zakłady bukmacherskie. Są firmy hazardowe, które już zawiesiły działalność. Jak to zaś wygląda w przypadku lokali stacjonarnych? Czy gracze mogą obstawiać sporty – będące w tym momencie w ofercie – w sposób standardowy? Postanowiliśmy to sprawdzić.

bukmacherzy naziemni
Kiedy będą otwarte lokale bukmacherów naziemnych?

Od kiedy większość lokali bukmacherskich jest zamknięta?

Niestety, sytuacja pod tym katem nie jest zbyt dobra. Mniej więcej od około dwóch miesięcy zdecydowana większość lokali stacjonarnych jest zamknięta. Taki stan trwa zatem od około połowy marca. Działania firm hazardowych były w tym temacie podejmowane naprawdę bardzo szybko. W trosce o bezpieczeństwo pracowników, oraz oczywiście stałych bywalców takich punktów, musiała zostać podjęta taka, a nie inna decyzja. Czasami firmy hazardowe mają nieco inną optykę na prowadzenie swojej działalności.

Tutaj jednak postanowienia były jednomyślne. Jakie są tego reperkusje? Dla wielu osób naprawdę opłakane. Tak naprawdę nie chodzi nam nawet tylko o użytkowników. Oczywiście, takie osoby – szczególnie chodzi nam o starszych graczy – mogą mieć problem, aby obstawiać wydarzenia rozmaitego typu za pieniądze. Inna sprawa jest taka, że aktualnie oferta jest dość uboga… Nie da się ukryć, że zamknięcie lokalów stacjonarnych spowodowało, że dużo osób z dnia na dzień straciło po prostu pracę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę osoby, które były zatrudnione na podstawie tak zwanych umów śmieciowych. Inni muszą się natomiast liczyć z obniżkami w najbliższym czasie.

sts darmowy bonus dla graczy
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

STS już otworzył stacjonarne punkty przyjmowania zakładów

Można powiedzieć, że pojawia się na pewno światełko w tunelu pod tym konkretnym kątem. Dlaczego? Ostatnio lokale stacjonarne zostały bowiem otworzone przez bukmachera STS. Trzeba zauważyć, że to najlepsza firma bukmacherska w Polsce, która coraz bardziej prężnie działa również poza granicami naszego państwa. Oczywiście, właściciele zadbali o to, by bezpieczeństwo było na najwyższym możliwym poziomie. Naszym zdaniem inne firmy też wkrótce zdecydują się na ten krok i pójdą po prostu śladem STS-u.

Oczywiście, aktualnie coraz więcej graczy zawiera zakłady poprzez internet. Nie brakuje jednak ludzi, którzy są po prostu przyzwyczajeni do typowania w punktach stacjonarnych. Dla nich to nie tylko możliwość zarobienia pieniędzy. To również szansa na to, aby spotkać się ze swoimi znajomymi, wymienić poglądy na rozmaite tematem – niekoniecznie związane ze światem sportu. Jesteśmy zatem zdania, że firmy hazardowe będą starały się normalnie funkcjonować także pod kątem stacjonarnych punktów. Jakby na to nie patrzeć, ona także przynoszą zyski podmiotom działającym w tej właśnie branży.

Jakie są alternatywy dla bukmacherów stacjonarnych?

Co powinny zrobić osoby, które do tej pory grały tylko w lokalach stacjonarnych? Masz problem? Wszystko jest spowodowane tym, że punkt tego typu – zlokalizowany najbliżej Twojego domu lub mieszkania – jest cały czas zamknięty? Opcje są tutaj dwie. Można zrobić sobie przerwę od zakładów bukmacherskich. Jest też druga alternatywa. Jaka? To po prostu zarejestrowanie się w firmach hazardowych, które oferują swoje usługi także przez internet. To zaś naprawdę znakomita opcja. Statystyki pokazują, że coraz więcej graczy się do niej przekonuje. Nawet tych starszej daty. Dlaczego? Typowanie przez internet to rozmaite zalety dla graczy. Możesz obstawiać różnego rodzaju wydarzenia – nie tylko sportowe – bez wychodzenia ze swojego domu lub mieszkania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać także dzięki aplikacjom mobilnym. Na skutek tego masz okazję wygrywać pieniądze przy pomocy swojego telefonu itp.  W świecie internetowego hazardu panuje naprawdę bardzo dużo rywalizacja. Odbywa się to z korzyścią dla użytkowników. Dzięki temu Klienci mogą liczyć np. na wyjątkowo atrakcyjne bonusy powitalne. Zadbano też o dużo metod odnośnie transakcji finansowych. Jest to zatem naprawdę ciekawa alternatywa. Szczególnie teraz, kiedy większość lokali stacjonarnych jest po prostu zamknięta.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button