Piłka nożna u bukmachera STS – jak ją obstawiać?

STS to firma, która na polskim rynku bukmacherskim pojawiła się w 1997 roku i od tego czasu stała się zdecydowanie dominującym podmiotem właśnie w jego obrębie. Od początku swojego istnienia duży nacisk kładzie na piłkę nożną, starając się obejmować zasięgiem większość wydarzeń rozgrywanych w jej obrębie. Co musimy wiedzieć o jej ofercie będąc początkującym typerem? Jak obstawiać tę dyscyplinę i z jakich bonusów na start korzystać, aby maksymalnie wycisnąć własny budżet?

piłka nozna w ofercie sts
Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną w STS?

Obstawianie piłki nożnej w STS

Wydarzenia sportowe rozgrywane w ramach dyscypliny, jaką jest piłka nożna można obstawiać w dwóch różnych trybach: przedmeczowym i na żywo. Każdy z nich cechuje się innym podejściem do obstawiania i podczas gdy w przypadku zakładów pre-match zazwyczaj mamy do czynienia z modelem 1X2 (obstawiamy wygraną 1 drużyny, remis lub wygraną 2 drużyny), spotkania typowane live rządzą się własnymi zasadami i dają nam wiele opcji, w tym część z nich w określonych fazach spotkania. Nieco to wszystko uogólniając, w czasie obstawiania piłki nożnej musimy pamiętać o:

  • wybraniu odpowiednich rozgrywek, które staną się naszą specjalizacją; obstawianie spotkań z różnych lig i rozgrywek nie ma długofalowego sensu, bo nie możemy się do niego odpowiednio przygotować – lepiej skupić się na jednych rozgrywkach (ich lista – poniżej);
  • dokładnym przeanalizowaniu drużyn – możemy dokonać ogólnej ich analizy, albo skupiać się na pojedynczych spotkaniach; ważne jest określenie ich formy (na przykład poprzez spojrzenie na ostatnie spotkania danych zespołów), pozycji w tabeli, morale, a także sprawdzenie najlepszych ich zawodników;
  • rozsądnym dysponowaniu budżetem – nie możemy stawiać wszystkiego na jedną kartę – sport bywa nieprzewidywalny i należy o tym pamiętać;
  • wykorzystaniu bonusów (te najcenniejsze prezentujemy poniżej) – pozwolą one wycisnąć więcej z naszego budżetu;
  • robieniu „małych kroczków” – choć kupony AKO (z większą ilością zdarzeń) mogą przynieść nam więcej korzyści, są też bardziej ryzykowne – poleca się je przede wszystkim doświadczonym graczom.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Na jakie rozgrywki możemy stawiać w STS?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, STS jest firmą, która kładzie spory nacisk na piłkę nożną. Ma to swoje odzwierciedlenie w ofercie, będącej jedną z najpełniejszych na rynku, na stronie www.sts.pl mamy do dyspozycji ogromną ilość zakładów piłkarskich. W jej obrębie możemy znaleźć między innymi spotkania:

  • reprezentacyjne – zarówno mecze towarzyskie, jak i te organizowane w ramach udziału w większych imprezach (pokroju Mistrzostw Świata) są w pełni obejmowane przez ofertę STS; dodatkowo, firma daje dostęp do preferencyjnych stawek na te, w których bierze udział reprezentacja Polski – jest bowiem jej głównym sponsorem;
  • ligowe – STS daje dostęp zarówno do kilku lig polskich (w tym Ekstraklasy, oczywiście), ale też zagranicznych; w jego ofercie znalazło się miejsce na najmocniejsze ligi światowe – włoską, niemiecką, angielską czy hiszpańską, a także wiele mniej popularnych;
  • pucharowe – wszystkie klubowe puchary, w tym najpopularniejsza Liga Mistrzów, są w pełni pokrywane przez ofertę tego bukmachera.
sts poker w polsce
Betgames STS – legalne zakłady na gry karciane

Bonusy i promocje na piłkę nożną w STS

Głównym bonusem, z którego powinniśmy skorzystać decydując się na obstawianie piłki nożnej w STS jest bonus powitalny, pozwalający w znacznym stopniu zwiększyć nasz budżet właśnie na grę, podwajając kwotę naszej pierwszej wpłaty (do 1200 złotych). Pamiętajmy jednak, że z jego pozyskaniem wiąże się konieczność dokonania obrotu zdobytymi środkami (jeśli będziemy chcieli przenieść je na konto główne), a całość można przeznaczyć właśnie na piłkę nożną.

Choć opcja „darmowego pierwszego zakładu” nie jest czymś stałym w ofercie STS, pojawia się w niej regularnie i gdy tylko się tak stanie, warto z niej skorzystać – właśnie dlatego powinno się stale monitorować ofertę promocyjną wspomnianego bukmachera. Pamiętajmy, że celem pozyskania bonusu powitalnego w czasie rejestracji musimy wyrazić chęć na to, odhaczając odpowiednią opcję. Warto też podać unikalny kod „BETONLINE” – dzięki niemu otrzymamy 29 złotych, niezobowiązujące, bo niewymagającej od nas chociażby dokonania wpłaty (tak zwany freebet bez depozytu).

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button