Zakłady na e-sport w aplikacjach mobilnych bukmacherów

E-sport z miesiąca na miesiąc plasuje się coraz wyżej w rankingach popularności dyscyplin sportu tak w bukmacherskich serwisach internetowych, jak i w ramach ich aplikacji mobilnych. Jest to zresztą dość zrozumiałe – rynek zakładów bukmacherskich ewoluuje, a trendy kładące coraz większy nacisk na nowoczesne technologie przenoszą się również w jego obręb. Dziś elektroniczny sport można obstawiać praktycznie w każdej firmie bukmacherskiej. Jak jednak to robić za pośrednictwem jej aplikacji mobilnej? Co warto wiedzieć na temat takiego mobilnego obstawiania i jakie gry cieszą się w jego przypadku najlepszym pokryciem ze strony polskich bukmacherów? O tym wszystkim – już dziś, na łamach naszego bloga.

Zakłady na e-sport w aplikacjach mobilnych bukmacherów

Jak obstawiać e-sport w aplikacji mobilnej bukmachera?

Wszyscy działający w Polsce bukmacherzy online dokładają wszelkich starań, by ich aplikacje mobilne były jak najbardziej intuicyne i pozwalały ich klientom szybko odnaleźć się w ich obrębie. Nie może więc dziwić to, że obstawianie e-sportu w ich obrębie jest bardzo łatwe i tak właściwie niewiele różni się od typowania standardowych dyscyplin sportu.

Aby móc obstawiać e-sport w aplikacjach mobilnych większości bukmacherów, na samym początku musimy pomyśleć, na jakiej grze chcemy się skupić – te najpopularniejsze przedstawiamy poniżej. Późniejsze kroki zakładają zalogowanie się na własne konto (lub zarejestrowanie się, jeśli jeszcze takiego nie posiadamy – większość aplikacji nie pozwala wyświetlać oferty bez przejścia przez ten krok), a następnie zasilenie go środkami, które później przeznaczymy na obstawianie. Po uporaniu się ze sprawami czysto technicznymi, możemy poszukać wybranej przez nas gry w menu wyboru dyscyplin.

Najlepsi polscy bukmacherzy online (w tym najpopularniejszy STS) przygotowali w swoich aplikacjach osobną zakładkę przeznaczoną wyłącznie na e-sport. Dzięki temu chcąc obstawiać tę właśnie gałąź sportu, nie musimy przedzierać się przez wszystkie klasyczne dyscypliny. Możemy szybko odnaleźć to, czego szukamy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Po wybraniu konkretnej gry, naszym oczom ukaże się lista rozgrywek organizowanych w jej obrębie. Wybieramy któreś z nich, a następnie dokonujemy selekcji konkretnego spotkania. Aplikacje mobilne zwykle pokazują je w uporządkowany chronologicznie sposób. Naszym oczom ukaże się lista dostępnych rynków na zakłady bukmacherskie – potrafi ich być nawet kilkaset. Stukając palcem w któryś z nich, szybko dodamy go do kuponu. Wystarczy, że ustalimy stawkę w jego podglądzie, a następnie zaakceptujemy go, a nasz zakład na e-sport zostanie zawarty.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce e-sport pozwalają obstawiać również w formule na żywo – najczęściej w towarzystwie darmowych transmisji konkretnych meczów. Wtedy też ekran aplikacji zostaje podzielony na pół – w górnej jego części wyświetla się transmisja, a na dole – opcje bukmacherskie do wyboru. Zawieranie zakładów nie powoduje odświeżania się transmisji – możemy więc ją oglądać, szybko obstawiając (zależnie od sytuacji w grze). Co interesujące, możemy nawet wybrać opcję szybkiego obstawiania. Po ustaleniu stawki, wystarczy nam jedno stuknięcie w rynek bukmacherski, by zawrzeć zakład. Dzięki temu możemy szybko korzystać z tych rynków, które pojawiają się na zaledwie kilkanaście sekund. Bez potrzeby ponownego określania stawki oraz akceptowania naszego własnego wyboru. Opcja ta w większości przypadków dostępna jest wyłącznie w ramach bukmacherskich aplikacji mobilnych.

ZOBACZ: Obstawianie NBA | Typowanie tenisa

Najpopularniejsze gry do obstawiania w ramach e-sportu

E-sport jest gałęzią sportu, która od wielu lat ulega bardzo dynamicznemu rozwojowi. Na rynku stale pojawiają się gry, które posiadają zaplecze e-sportowe, a w obrębie których organizowane są mniej lub bardziej profesjonalne turnieje. Bukmacherzy online starają się oczywiście skupić na tych drugich, a jednocześnie uczynić swoją ofertę wszechstronną i bogatą. Poniżej przedstawiamy te gry, w przypadku których możemy liczyć na zdecydowanie najszerszą ofertę.

  • League of Legends – w przypadku tej gry możemy liczyć na zdecydowanie najszerszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę. Wszystko ze względu na to, że LoL posiada najbardziej rozbudowaną warstwę e-sportową. Każdego tygodnia możemy w nim obstawiać ligi regionalne (w tym koreańskie LCK czy polską Ultraligę), a co tydzień również prestiżowe rozgrywki w lidze europejskiej (LEC) i amerykańskiej (LCS). Regularnie organizowane są też mistrzostwa świata, w których biorą udział najlepsze drużyny z wszystkich lig. Co istotne, organizatorzy zadbali o profesjonalne transmisje, z udziałem naprawdę fachowych komentatorów. Dostępne są one nawet w języku polskim. Chcąc obstawiać League of Legends w bukmacherskich aplikacjach mobilnych, mamy szeroki wybór jeżeli chodzi o bukmacherów. Praktycznie każdy z nich posiada tę grę w swojej ofercie. Co istotne, coraz śmielsze kroki w e-sport stawia mobilna wersja tej gry, nosząca podtytuł “Wild Rift”.
  • Counter Strike: Global Offensive – mówi się, że to od tej właśnie gry zaczęła się obecność e-sportu w bukmacherskich serwisach i aplikacjach mobilnych. Popularność CS: GO utrzymuje się już od wielu lat, a u bukmacherów możemy obstawiać większość organizowanych w jego ramach turniejów. Tak tych amatorskich, jak i w pełni profesjonalnych. Jeśli chcemy go obstawiać, również nie musimy się martwić wyborem bukmachera. Praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie w Polsce traktują go jako jeden ze swoich priorytetów właśnie w kontekście e-sportu.
  • Valorant – jest to jedna z nowszych gier, przygotowanych w studiu Riot Games (odpowiedzialnym za wspomniane wcześniej League of Legends). Strzelanka ta wciąż raczkuje jeżeli chodzi o arenę e-sportową, jednak już w tym momencie w jej ramach organizowane jest sporo turniejów, każdy z których najlepsi bukmacherzy online starają się zawrzeć w swojej ofercie. Zwłaszcza że grę tę można uznać za jedną z najbardziej przyszłościowych.
  • Clash Royale – w ofercie na e-sport znalazło się również miejsce dla jednej z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie. Clash Royale to szybkie pojedynki, co bukmacherzy online i typujący bardzo lubią. W końcu oznacza to możliwość szybkiego rozwiązywania własnych zakładów. Zaplecze e-sportowe tej gry wciąż się rozwija, dlatego też aktualnie znajdziemy ją tylko w aplikacjach mobilnych najlepszych bukmacherów działających w naszym kraju.

Oczywiście musimy pamiętać, że e-sport jest aktualnie traktowany przez bukmacherów w bardzo różny sposób. Jedni bardzo przykładają się do oferty na niego, podczas gdy inni przykładają do niej znacznie mniejszą wagę. Jeśli więc planujemy obstawianie czegoś konkretnego, koniecznie upewnijmy się, że znajduje się ono w ofercie wybranego przez nas bukmachera.

E-sport w aplikacjach mobilnych – co warto wiedzieć o jego obstawianiu?

O ile młodsi obstawiający doskonale znają świat e-sportu, ci nieco starsi mogą nie do końca rozumieć jego zasady. Obstawianie e-sportu w aplikacjach mobilnych jest co prawda intuicyjne i proste. Aby jednak było też skuteczne i w pełni świadome, wymaga od nas przyswojenia pewnych jego podstaw. Kilka z nich przedstawiamy poniżej.

  • Zakłady na e-sport zawiera się przy użyciu dokładnie tego samego salda, co te standardowe. E-sport należy tak właściwie traktować jako osobną kategorię, a gry w  jego obrębie – jako dyscypliny sportu.
  • Nie każdy bonus bukmacherski da się wykorzystać w ramach oferty na e-sport. Wiele tutaj zależy od konkretnego bukmachera i jego oferty promocyjnej. Aplikacja pokaże nam, że nie typujemy za środki z salda bonusowego – nie powinno to być dla nas dziwne.
  • Aktualnie bukmacherzy online przedstawiają wiele promocji skierowanych wyłącznie w e-sport. Koniecznie zapoznajmy się z nimi w dziale bonusów aplikacji mobilnej.
  • W większości aplikacji mobilnych ofercie na e-sport towarzyszą darmowe transmisje meczów. Te bardzo ułatwiają typowanie każdej z gier na żywo. Transmisje są oczywiście (w większości) dostępne za darmo na oficjalnych kanałach streamingowych twórców gier – ich ulokowanie w aplikacji mobilnej jest jednak szalenie wygodne i pomocne w sukcesywnym obstawianiu

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button