Promocje w STS: przegląd oferty

STS to bardzo znany, legalny bukmacher, którego ceni sobie wielu graczy. Wyróżnia się bogatą ofertą, rzetelnością, świetną aplikacją mobilną, szybkimi i wygodnymi płatnościami. A także ma sporo promocji nie tylko dla nowych użytkowników. Jakie są obecnie promocje w STS? Sprawdź wszystkie dostępne bonusy i wybierz najlepszy by obstawiać nadchodzący Mundial!

Bonus na start

Promocja powitalna w STS jest dość atrakcyjna. Za trzy pierwsze wpłaty zgarniesz aż do 1500 zł, to jest:

  • Pierwszy bonus w wysokości 300 zł za pierwszą wpłatę otrzymasz automatycznie.
  • Drugi bonus wynoszący 500 zł dostaniesz w ciągu 90 dni od wpłat zrobionych w trakcie trwania promocji.
  • Podobnie trzeci bonus w wysokości 700 zł.

To jednak nie wszystko – masz szanse na kolejne 60 zł za wykonywanie określonych zadań jak: pierwsza wpłata, zakłady przedmeczowe, aplikacja STS, druga wpłata, zakłady na żywo, betgames, trzecia wpłata, esport i sporty wirtualne. Więcej o warunkach promocji powitalnej dowiesz się na stronie STS. 

Czy warto wybrać ten bonus? Jeśli jeszcze nie masz konta na STS i chcesz je założyć by obstawiać Mundial w Katarze, to jak najbardziej! Masz szanse zgarnąć aż do 1500 zł i wykorzystać te środki na dalsze zakłady, zwiększając swoje szanse na wygraną.

Zakład bez ryzyka

Promocja, która nieczęsto się zdarza, więc warto z niej skorzystać. W STS z kodem STS100 zgarniesz pierwszy zakład bez ryzyka. To znaczy, że w razie przegranego kuponu, bukmacher odda Ci do 100 zł obstawionej kasy. Koniecznie wpisz kod przy wpłacie depozytu i zagraj, nic nie ryzykując. Możesz jedynie wygrać!

Cashback 150 

Także lubiana przez graczy akcja – zwrot kasy za nietrafione kupony. STS proponuje cyklicznie takie promocje, są one ograniczone czasowo. W promocji trwającej we wrześniu można było dostać zwrot do 150 zł za kupony SOLO lub AKO na zakłady na żywo lub przedmeczowe, a do tego musiało się na nich znaleźć co najmniej jedno wydarzenie dotyczące Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej z minimalnym kursem 1,50. Bukmacher zwracał 15% stawki za każdy nietrafiony kupon, maksymalnie 50 zł dziennie i 150 zł łącznie. Ciekawa promocja, ale dość trudne warunki.

Ranking 45 000 i 35 000

STS proponuje też promocje polegające na zbieraniu punktów, tzw. rankingi. One też są ograniczone czasowo, ale zawsze trwa jakiś ranking czy nawet dwa. Przykładowo we wrześniu można było dołączyć do rankingu z pulami nagród 45 000 zł lub 35 000 zł. Warunkiem uczestnictwa było zadeklarowanie chęci wzięcia udziału oraz obstawienie odpowiednio Betgames lub sportów wirtualnych. STS oferował do 1500 lub 2000 zł w bonusie odpowiednio w każdym rankingu.

Ekstra 100 zł na europejskie puchary

Jednorazowa akcja, ale często się takie trafiają na STS. Bukmacher proponuje bonus na obstawianie ważnych wydarzeń sportowych, jak europejskie puchary czy Mundial. We wrześniu zachęcał do rejestracji z kodem PUCHARY i proponował 100 zł bonusu. Zaglądaj na stronę z promocjami, bo z pewnością będzie kusił graczy także przed Mundialem i wprowadzi bonus dla rejestracji z właściwym kodem i obstawiania kuponów właśnie z zakładami na MŚ w piłce nożnej.

12. zawodnik: pokaż jak kibicujesz

STS jest sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej i stąd często włącza się w akcje promocyjne, wymyślając kreatywne konkursy dla kibiców. Obecnie trwa akcja 12. zawodnik. Chodzi w niej o to, by okazać wsparcie polskiej reprezentacji przed Mundialem. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać zdjęcie lub video przedstawiające jak kibicujesz Polakom. Do wygrania są oficjalne meczowe koszulki reprezentacji, bilety na mecze oraz, oczywiście, bonusy w STS.

Zaproś kumpli

Stała promocja, której celem jest pozyskanie większej liczby zarejestrowanych użytkowników. Chodzi tu o polecanie rejestracji w STS. Każdy gracz może zaprosić 6 znajomych i zgarnąć do 340 zł bonusu. Trzeba wejść w sekcję Zaproś kumpli, kliknąć Zaczynamy, a potem obstawić kupon AKO za co najmniej 25 zł o kursie minimum 1,85. Po spełnieniu warunków uzyskasz możliwość zaproszenia znajomego do rejestracji w STS – trzeba skopiować link i przesłać go znajomym. Jeśli zaproszony znajomy wpłaci co najmniej 50 zł i wytupuje kupon SOLO, AKO o kursie co najmniej 1,85, to każdy z Was dostanie po 50 zł bonusu. Dodatkowo dostaniesz 20 zł za trzeciego i szóstego zaproszonego znajomego. Łącznie przy sześciu kumplach zgarniesz 340 zł bonusu.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button