STS tenis ziemny – oferta zakładów, kursy bukmacherskie

Tenis jest jedną z tych dyscyplin sportu, które pozornie nie cieszą się popularnością, a w rzeczywistości przyciągają do siebie rzesze sprawdzonych emocji typujących. Rozgrywki w jego obrębie z miesiąca na miesiąc śledzi coraz więcej osób – jego specyfikę, która wpływa właśnie na te stałe i stabilne wzrosty zainteresowania już od dawna dostrzegają polscy bukmacherzy, plasując tenis wysoko w ich ofertowej hierarchii. W tym wpisie opiszemy, jak z pokrywaniem tej dyscypliny radzi sobie STS, który obecnie uchodzi za lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Które rozgrywki w jego ramach możemy obstawiać, z jakich promocji przy tym skorzystamy i czym bukmacher jest nas w stanie zaskoczyć? Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde z tych pytań.

tenis ziemny w ofercie sts
Obstawianie zakładów z tenisa ziemnego w STS

STS i jego oferta zakładów na tenis ziemny

Już od początku swojego istnienia Polski bukmacher STS zdawał sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem jego oferty głównej jest tenis – świadomość ta ma swoje odzwierciedlenie również we współczesnej ofercie na niego, którą śmiało można nazwać kompleksową, kompletną, a na pewno mocno konkurencyjną względem innych podmiotów działających aktywnie na polskiej scenie bukmacherskiej.

Decydując się na typowanie tenisa u bukmachera STS możemy liczyć na możliwość składania zakładów bukmacherskich na:

  • Australian Open – jest to pierwszy turniej w kalendarium Wielkiego Szlema, inaugurujący nowy sezon rozgrywek – właśnie tego względu zazwyczaj cieszy się on bardzo dużą popularnością, co z kolei przekłada się na dynamikę kursów, ofertę „live”, ale tez specjalne bonusy i akcje promocyjne (więcej na ten temat – w dalszej części naszego artykułu);
  • French Open – turniej rozgrywany na kortach we francuskim Paryżu, na kortach Roland Garros – druga część Wielkiego Szlema;
  • Wimbledon – jest to nie tylko najstarszy, ale i najbardziej rozpoznawalny i najsłynniejszy turniej wielkoszlemowy, którego pierwsze rozgrywki rozegrane zostały w 1877 roku. Jak sama jego nazwa sugeruje, rozgrywa się na londyńskich kortach w dzielnicy Wimbledon;
  • US Open – rozgrywki wielkoszlemowe wieńczy turniej Stanów Zjednoczonych, rozgrywające się w Nowym Jorku. Znane są jako te, które są w stanie przynieść najwięcej korzyści zawodnikom – US Open słynie z olbrzymiego budżetu.
betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETONLINE

Choć kalendarz Wielkiego Szlema, w który wpisują się wszystkie wspomniane wyżej turnieje, obejmuje rozgrywki niemal całoroczne, w krótkich przerwach między nimi rozgrywają się również spotkania niższej rangi, towarzyskie. STS stara się objąć swoją ofertą również i je.

Cała oferta bukmachera STS możliwa jest do obstawiania w formule pre-match, a zatem jeszcze przed rozpoczęciem się konkretnego spotkania. STS słynie z tego, że podobnie jak piłka nożna w STS tak i tenis ziemny jest obstawiany przez zawodowych typerów w Polsce. Dlatego kursy bukmacherskie na tenis muszą być na odpowiednio wysokim poziomie żeby tacy gracze VIP nie przeszli do konkurencji.

Darmowe transmisje tenisa ziemnego w STS

Jedną z rzeczy, na polu których STS zdecydowanie wyróżnia się na tle innych jest jego usługa darmowych transmisji telewizyjnych tenisa ziemnego, dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych w obrębie jego serwisu internetowego www.sts.pl, ale wyłącznie tych, którzy postawią na cokolwiek (niekoniecznie na tenis). Wszyscy ci, którzy to zrobią otrzymają dostęp do wszystkich transmisji na 24 godziny.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

STS każdego miesiąca transmituje nawet 5000 wydarzeń sportowych, wiele spośród których rozgrywa się w obrębie tenisa, również przez aplikacje mobilne. Posiada licencję na transmitowanie Wielkiego Szlema, co sprawia, że obstawianie go w module na żywo jest jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze, niż u jakiegokolwiek innego operatora w Polsce. Nie dziwi nas w ogóle, ze zawodowi gracze, którzy typy na tenis mają w jednym paluszku obrali sobie właśnie STS jako miejsce do typowania tej widowiskowej dyscypliny.

Bonusy, promocje i inne specjalne oferty na tenis w STS

Decydując się na typowanie tenisa u bukmachera STS, możemy skorzystać z jego oferty promocyjnej. Warto zrobić to tak wcześnie, jak to tylko możliwe, najlepiej już w czasie rejestracji – tylko wtedy bowiem mamy możliwość skorzystania z opcji wyłącznie dla nowych graczy. Choć są one bonusami ogólnymi i nieukierunkowanymi na tenis, pozyskane za ich pośrednictwem środki mogą zostać wykorzystane na jego obstawianie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podstawą oferty promocyjnej dla nowych graczy bukmachera STS jest bonus powitalny, w ramach którego jesteśmy w stanie pozyskać nawet 1200 złotych na darmową grę. Zasada jest prosta – im więcej wyniesie nasz pierwszy depozyt u bukmachera, tym więcej dostaniemy od niego na start. Środki z bonusu powitalnego trafiają na specjalne konto bonusowe – musimy obrócić nimi trzykrotnie, zanim te staną się naszą pełną własnością.

Rejestrując się grzechem byłoby nieskorzystanie z kodu promocyjnego, możliwego do wpisania w formularzu rejestracyjnym. Na chwilę obecną najlepszą opcją na to jest użycie kodu promocyjnego BETONLINE, za pośrednictwem którego otrzymamy 29 złotych w postaci freebetu. Bez większych wymagań związanych z obrotem. Bonus bez depozytu przysługuje każdemu kto wpisze kod promocyjny na stronie www.sts.pl.

Oczywiście oferta bonusowa STS to nie tylko promocje skierowane do nowych graczy. Doświadczeni typujący, którzy swoją rejestrację u bukmachera mają już dawno za sobą, mogą liczyć na branie udziału w wielu akcjach organizowanych okazjonalnie. Doświadczenie każe powiedzieć, że większość z nich pojawia się w przypadku Australian Open, a zatem w momencie rozpoczęcia każdego kolejnego sezonu rokrocznych rozgrywek tenisowych.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button