STS tenis ziemny – oferta zakładów, kursy bukmacherskie

Tenis jest jedną z tych dyscyplin sportu, które pozornie nie cieszą się popularnością, a w rzeczywistości przyciągają do siebie rzesze sprawdzonych emocji typujących. Rozgrywki w jego obrębie z miesiąca na miesiąc śledzi coraz więcej osób – jego specyfikę, która wpływa właśnie na te stałe i stabilne wzrosty zainteresowania już od dawna dostrzegają polscy bukmacherzy, plasując tenis wysoko w ich ofertowej hierarchii. W tym wpisie opiszemy, jak z pokrywaniem tej dyscypliny radzi sobie STS, który obecnie uchodzi za lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Które rozgrywki w jego ramach możemy obstawiać, z jakich promocji przy tym skorzystamy i czym bukmacher jest nas w stanie zaskoczyć? Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde z tych pytań.

tenis ziemny w ofercie sts
Obstawianie zakładów z tenisa ziemnego w STS

STS i jego oferta zakładów na tenis ziemny

Już od początku swojego istnienia Polski bukmacher STS zdawał sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem jego oferty głównej jest tenis – świadomość ta ma swoje odzwierciedlenie również we współczesnej ofercie na niego, którą śmiało można nazwać kompleksową, kompletną, a na pewno mocno konkurencyjną względem innych podmiotów działających aktywnie na polskiej scenie bukmacherskiej.

Decydując się na typowanie tenisa u bukmachera STS możemy liczyć na możliwość składania zakładów bukmacherskich na:

  • Australian Open – jest to pierwszy turniej w kalendarium Wielkiego Szlema, inaugurujący nowy sezon rozgrywek – właśnie tego względu zazwyczaj cieszy się on bardzo dużą popularnością, co z kolei przekłada się na dynamikę kursów, ofertę „live”, ale tez specjalne bonusy i akcje promocyjne (więcej na ten temat – w dalszej części naszego artykułu);
  • French Open – turniej rozgrywany na kortach we francuskim Paryżu, na kortach Roland Garros – druga część Wielkiego Szlema;
  • Wimbledon – jest to nie tylko najstarszy, ale i najbardziej rozpoznawalny i najsłynniejszy turniej wielkoszlemowy, którego pierwsze rozgrywki rozegrane zostały w 1877 roku. Jak sama jego nazwa sugeruje, rozgrywa się na londyńskich kortach w dzielnicy Wimbledon;
  • US Open – rozgrywki wielkoszlemowe wieńczy turniej Stanów Zjednoczonych, rozgrywające się w Nowym Jorku. Znane są jako te, które są w stanie przynieść najwięcej korzyści zawodnikom – US Open słynie z olbrzymiego budżetu.
betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETONLINE

Choć kalendarz Wielkiego Szlema, w który wpisują się wszystkie wspomniane wyżej turnieje, obejmuje rozgrywki niemal całoroczne, w krótkich przerwach między nimi rozgrywają się również spotkania niższej rangi, towarzyskie. STS stara się objąć swoją ofertą również i je.

Cała oferta bukmachera STS możliwa jest do obstawiania w formule pre-match, a zatem jeszcze przed rozpoczęciem się konkretnego spotkania. STS słynie z tego, że podobnie jak piłka nożna w STS tak i tenis ziemny jest obstawiany przez zawodowych typerów w Polsce. Dlatego kursy bukmacherskie na tenis muszą być na odpowiednio wysokim poziomie żeby tacy gracze VIP nie przeszli do konkurencji.

Darmowe transmisje tenisa ziemnego w STS

Jedną z rzeczy, na polu których STS zdecydowanie wyróżnia się na tle innych jest jego usługa darmowych transmisji telewizyjnych tenisa ziemnego, dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych w obrębie jego serwisu internetowego www.sts.pl, ale wyłącznie tych, którzy postawią na cokolwiek (niekoniecznie na tenis). Wszyscy ci, którzy to zrobią otrzymają dostęp do wszystkich transmisji na 24 godziny.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

STS każdego miesiąca transmituje nawet 5000 wydarzeń sportowych, wiele spośród których rozgrywa się w obrębie tenisa, również przez aplikacje mobilne. Posiada licencję na transmitowanie Wielkiego Szlema, co sprawia, że obstawianie go w module na żywo jest jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze, niż u jakiegokolwiek innego operatora w Polsce. Nie dziwi nas w ogóle, ze zawodowi gracze, którzy typy na tenis mają w jednym paluszku obrali sobie właśnie STS jako miejsce do typowania tej widowiskowej dyscypliny.

Bonusy, promocje i inne specjalne oferty na tenis w STS

Decydując się na typowanie tenisa u bukmachera STS, możemy skorzystać z jego oferty promocyjnej. Warto zrobić to tak wcześnie, jak to tylko możliwe, najlepiej już w czasie rejestracji – tylko wtedy bowiem mamy możliwość skorzystania z opcji wyłącznie dla nowych graczy. Choć są one bonusami ogólnymi i nieukierunkowanymi na tenis, pozyskane za ich pośrednictwem środki mogą zostać wykorzystane na jego obstawianie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podstawą oferty promocyjnej dla nowych graczy bukmachera STS jest bonus powitalny, w ramach którego jesteśmy w stanie pozyskać nawet 1200 złotych na darmową grę. Zasada jest prosta – im więcej wyniesie nasz pierwszy depozyt u bukmachera, tym więcej dostaniemy od niego na start. Środki z bonusu powitalnego trafiają na specjalne konto bonusowe – musimy obrócić nimi trzykrotnie, zanim te staną się naszą pełną własnością.

Rejestrując się grzechem byłoby nieskorzystanie z kodu promocyjnego, możliwego do wpisania w formularzu rejestracyjnym. Na chwilę obecną najlepszą opcją na to jest użycie kodu promocyjnego BETONLINE, za pośrednictwem którego otrzymamy 29 złotych w postaci freebetu. Bez większych wymagań związanych z obrotem. Bonus bez depozytu przysługuje każdemu kto wpisze kod promocyjny na stronie www.sts.pl.

Oczywiście oferta bonusowa STS to nie tylko promocje skierowane do nowych graczy. Doświadczeni typujący, którzy swoją rejestrację u bukmachera mają już dawno za sobą, mogą liczyć na branie udziału w wielu akcjach organizowanych okazjonalnie. Doświadczenie każe powiedzieć, że większość z nich pojawia się w przypadku Australian Open, a zatem w momencie rozpoczęcia każdego kolejnego sezonu rokrocznych rozgrywek tenisowych.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button