Poker w BetGames – strategia gry

Gdy ostatnio grałeś w pokera byłeś jeszcze dzieckiem? Stawką nie były zaś pieniądze, a po prostu zwykłe… zapałki? Teraz możesz spróbować swoich sił w pokera BetGames. To gra, która dostarcza bardzo dużo emocji. I to od samego początku. Oczywiście, możesz też wygrać lub stracić mnóstwo gotówki jeśli nie ma się odpowiedniej strategii gry. Na początek warto jednak zapoznać się z najważniejszymi faktami dotyczącymi pokera w ramach tej usługi, która od niedawna budzi spore zainteresowanie. Szczególnie wśród użytkowników firmy bukmacherskiej STS.

betgames poker strategia gry
Jak grać w pokera Betgames? Strategia gry i zasady

Poker – najważniejsze zasady gry karcianej od Betgames

W STS możesz grać w pokera, którego zasady bardzo przypominają te stosowane w przypadku najpopularniejszej odmiany, czyli Texas Hold’em. Jak to wygląda w rzeczywistości? Na początku krupier rozkłada 12 kart – tak zwanych otwartych. Każdy zawodnik, uczestniczący w rozgrywce, otrzymuje na tym etapie po dwie karty. Co dzieje się potem? W trakcie dalszej rozgrywki krupier rozdaje 5 kart wspólnych. Zasada jest tutaj prosta. Celem każdego gracza jest stworzenie jak najlepszego układu. Składającego się ze swoich kart, na początku rozdanych przez krupiera, oraz tych, które są wspólne.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie da się ukryć, że gra wzbudza naprawdę bardzo duże emocje. Wszystko zmienia się tutaj niezwykle dynamicznie. Gracz, który otrzymał na samym początku stosunkowo kiepskie karty może nagle okazać się faworytem, jeśli na stół trafią takie elementy wspólne, które będą idealnie pasowały do wymarzonego układu itd. Nie powinno zatem dziwić, że ta odmiana pokera jest tak naprawdę popularna na całym świecie, nie tylko w Polsce. Zasady gry w pokera jak widać nie są trudne, wystarczy kilka rozdań żeby ogarnąć jak grać w tę grę karcianą, potem już tylko zdobywać doświadczenie, tak ważne w tej grze.

BetGames – strategia obstawiania pokera

Pierwszy zakład możesz obstawić jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki. Uczestnicy mogą zdecydować się na typy na jeden albo więcej możliwych wyników. W tym przypadku nie występują żadne ograniczenia. Druga runda zakładów rozpoczyna się dopiero wtedy, kiedy karty zostaną rozdane. Oczywiście, kursy muszą być odpowiednio zaktualizowane. Warto wspomnieć o trzeciej turze zakładów, która startuje po rozłożeniu tak zwanego Flopa. Ten etap następuje natomiast wówczas, kiedy krupier rozłoży pierwsze 3 karty wspólne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Analogicznie odbywają się kolejne rundy zakładów określane jako Turn i River. Oczywiście, wygrywa mocniejszy układ. Natomiast co dzieje się w przypadku remisu? Wtedy wygrane są wypłacane jedynie takim typerom, którzy obstawili zakłady na jakiegokolwiek gracza, który okazał się triumfatorem w dowolnej rundzie zakładów.

Możliwe pieniądze do zgarnięcia w pokerze

W BetGames na typowaniu gier karcianych można naprawdę sporo zarobić. Przekonało się o tym już sporo osób. Wygrana jest zaś liczona na podstawie iloczynu ustalonego procentowego współczynnika wpłaconej stawki, a także konkretnego kursu. Trzeba zauważyć, że zakłady kombinowane w przypadku tej relatywnie nowej usługi na rynku nie są możliwe.

Obstawianie pokera online jest z kolei wyjątkowo proste. Należy tylko wybrać kategorię zakładu, wskazać swój typ, wpisać stawkę itp. Na samym końcu trzeba oczywiście potwierdzić zakład, który jest z reguły błyskawicznie przyjmowany. Chyba, że został złożony zbyt późno, co spowodowało zmianę kursu. Wtedy procedura musi być rozpoczęta od nowa.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button