Betfan online oferta promocyjna i bonusy z darmo

Zakłady bukmacherskie w Polsce niedawno obchodziły swoją setną rocznicę. W roku 2018 do grona legalnych buków dołączył Betfan, który w swojej ofercie ma kod promocyjny na wysoki bonus, szeroką gamę rozgrywek i przyjazną z perspektywy użytkownika stronę internetową. Wspierany jest cały szereg systemów płatności, różne rodzaje kuponów i zakłady live. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się jak zarejestrować konto i na co liczyć we współpracy z tytułowym usługodawcą.

betfan online promocje i bonusy za darmo
Polski bukmacher Betfan online – Oferta bonusów i zakładów online

Jak założyć konto w Betfan online?

Gdy słyszymy o nowym bukmacherze w branży to niezależnie od okoliczności warto założyć u niego konto. Sama rejestracja nic nas nie kosztuje, a daje pewność, że będziemy mieli konto przygotowane na każdą możliwą okazję. Nie ominą nas najkorzystniejsze kursy, tymczasowe oferty promocyjne ani informacje wysyłane bezpośrednio do naszej skrzynki e-mail. Będziemy mieli też szansę na wybieranie spośród bardziej niszowych zdarzeń, w których to Betfan rzeczywiście się specjalizuje. Trzeba przy tym pamiętać, aby zaakceptować zgody marketingowe, bo to właśnie dzięki nim usługodawca otrzymuje przywilej informowania nas o aktualnościach.

Z samym procesem rejestracji poradzi sobie każdy, kto ma skończone 18 lat i posiada dowód osobisty. W przeciwieństwie do innych serwisów bukmacherskich, w Betfan mogą rejestrować się osoby niebędące oficjalnymi obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej. Przybysze spoza granic naszego kraju nie muszą podawać numeru pesel, w tym wypadku wymagany będzie jedynie dokument potwierdzający tożsamość. Jak się zarejestrować? Oto krótka instrukcja:

  1. Kliknij żółty przycisk w prawym górnym rogu strony www.betfan.pl z napisem „OTWÓRZ KONTO”.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny podając e-mail, hasło, numer telefonu i przejdź do następnego kroku. Nie musisz akceptować dwóch pierwszych punktów, bo są to zgody marketingowe. Wystarczy potwierdzić swój wiek i zgodę na przetwarzanie danych.
  3. Podaj swoje imię, nazwisko, opcjonalnie numer PESEL i wpisz kod „BETFAN”, a następnie zaznacz pole „chcę otrzymać bonus powitalny” i oświadczenie o poprawności swoich danych osobowych.
  4. Wyślij dane, a następnie odczekaj chwilę i sprawdź swoją skrzynkę e-mail w poszukiwaniu wiadomości weryfikacyjnej. 
  5. Przed zleceniem wypłaty zweryfikuj swoje konto przesyłając dowód tożsamości do właściciela serwisu.

Proste, prawda? Skoro mamy już konto możemy przejść na stronę główną i zapoznać się z tym, co sprawia, że mamy ochotę korzystać z usług buka. Skupmy się na dostępnych zakładach i bonusach.

betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETFAN

Zapoznaj się z ofertą promocyjną i obstaw pierwsze zakłady

Bezpośrednio po rejestracji dobrym pomysłem jest zajrzeć na stronę główną, przejrzeć górne menu i zaznajomić się z ogólnym interfejsem. W opisywanym przypadku po przejściu na stronę główną naszym oczom ukazuje się slajder, w którym wypisane są aktualne promocje dumnie reklamowane przez osobę Mariusza Pudzianowskiego.

Zaraz pod slajderem widoczne są zakłady live, podpisane jako strefa fana. Pokazywane są wyłącznie kategorie, w których aktualnie przebiegają wydarzenia. Zauważyć można tutaj potrójny podział na: zakłady o liczbę goli, zakłady bez remisu i zakłady w stylu 1×2.

Zjeżdżając nieco niżej naszym oczom ukaże się oferta zakładów polecanych przez buka, na wszystkie dni tygodnia licząc od dnia obecnego.

Przechodząc wyżej, na samą górę strony, możemy udać się do jednej z czterech zakładek: live, esport, sport lub rozrywka. Wchodząc do zakładki sport napotkamy to samo co na stronie głównej – wypełnimy kupon widoczny po prawej stronie i w szybki sposób przedostaniemy się do poszczególnych lig za pomocą „szybkich linków” umieszczonych po lewej stronie.

Wchodząc do zakładki live dostrzec możemy cztery widoki: oferta, multi, strefa fana i  kalendarz. To standardowy zabieg, który ułatwia sportową analizę i podział wydarzeń sportowych dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

sts darmowy bonus dla graczy
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Zakładki esport i rozrywka poświęcone są odpowiednio grom komputerowym (League of Legends, Dota, StarCraft, Counter Strike) oraz mniej czy bardziej istotnym wydarzeniom ze świata: pogodzie, wideo, wokół sportu, ekonomii, show-biznes i polityce.

Atrakcyjne bonusy w Betfan online

Jeśli jesteś zdania, że w karierze entuzjasty zakładów sportowych najważniejszy jest nagły przypływ adrenaliny to oferta promocyjna Betfan z pełną pewnością do Ciebie trafi. Te bonusy bukmacherskie skuszą na pewno nie jednego typera w Polsce. Zespół odpowiedzialny za marketing przygotował ofertę, dzięki której nigdy nie dopadnie nas poczucie znudzenia i beznadziei. Mianowicie do naszej dyspozycji są cztery typy promocji:

  • mega pakiet – bonus startowy o wartości maksymalnej 3000 zł – podzielony na 3 wpłaty do 1000 zł,
  • zredukowany podatek o 14% w określonych przez bukmachera sytuacjach,
  • cashout – opcja wcześniejszej wypłaty, w trakcie trwania wydarzenia,
  • radar 365 – każdego dnia możemy liczyć na promocje i wyższe kursy – najczęściej są to ustalone przez administrację kupony z określonymi wydarzeniami na liście.

Pierwsza wygrana w tym serwisie może być wyjątkowo owocna. Mega pakiet aktywowany przy rejestracji pozwala nam uzyskać określony % przy pierwszych 3 wpłatach i przejściu nieco specyficznych warunków.

betclic legalny bukmacher online
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Pierwsza wpłata do 1500 zł daje 10%, druga wpłata do 1000 zł daje 8%, trzecia do 500 zł daje 5% (wpłaconej kwoty). Gdy wpłacimy pieniądze należy obrócić całość swojego salda głównego jeden raz (x1) używając do tego min. dwóch kuponów AKO z kursem 2.0.

Przyznany po pierwszym sukcesie bonus należy obrócić 5-krotnie korzystając z kuponów AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie min. 2.0 (na wydarzenie 1.2). Po tym zostanie on pomnożony 10-krotnie.

Przykład: wpłacając po raz pierwszy 1500 zł na swoje konto i ich jednokrotnym obróceniu otrzymujemy 150 zł na saldo bonusowe. Środki z salda bonusowego nie są jeszcze zdatne do odbioru. Musimy obrócić je w taki sposób, jak opisano powyżej. Dopiero wtedy będziemy mogli odebrać równowartość wpłaconej kwoty.

Betfan to miejsce, gdzie możemy liczyć na obniżony podatek przy kuponach AKO z selekcjami o kursie 1.25 i kursie sumarycznym 2.0. Taki kupon uzyskuje współczynnik 1.0, co oznacza wzrost wygranej o całe 14%. Bardzo często opcja ta przydaje się w połączeniu z funkcją Radar365, gdzie niejednokrotnie jesteśmy zachęcani do obstawiania bardziej złożonych zakładów.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button