Popularne podmioty internetowe 2022

W dzisiejszym artykule przedstawiamy sprawdzonych bukmacherów internetowych w roku 2022. Jest to artykuł obowiązkowy dla wszystkich początkujących typerów, którzy chcieliby móc skorzystać z oferty w pełni legalnych firm bukmacherskich bez obaw o konsekwencje prawne, jakie czekają na nich w obstawianiu w firmach bez licencji.

legalni polscy bukmacherzy 2021
Popularne podmioty internetowe 2022

Sprawdzone podmioty hazardowe 2022 

Aby firma bukmacherska mogła być uznana za legalną, musi uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Jeśli nie spełni tego warunku, z automatu trafia ona do grona nielegalnych bukmacherów. Aktualnie obowiązujące przepisy zostały uchwalone w 2017 roku. Wtedy wprowadzono nowelizację ustawy antyhazardowej, która spowodowała mnóstwo zawirowań na rynku bukmacherskim.

Na firmy bukmacherskie została nałożona cała masa rygorystycznych obowiązków i obostrzeń, przez co sporo zagranicznych firm bukmacherskich podjęło decyzję o wycofaniu się z polskiego rynku bądź zaczęło świadczyć swoje usługi w sposób nielegalny. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat najpopularniejszych legalnych bukmacherów. 

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna – legalna firma

Fortuna to firma bukmacherska, która należy do potężnego konsorcjum o nazwie Fortuna Entertainment Group. Jest to największa w Europie Środkowo-Wschodniej grupa, która zajmuje się prowadzeniem zakładów wzajemnych na terenie Polski. Grupa może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku czeskim, polskim, chorwackim, rumuńskim i słowackim.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

U bukmachera Fortuna można obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne oraz rozrywkowe. Wszyscy użytkownicy tego bukmachera mogą korzystać ze strony internetowej oraz innowacyjnej aplikacji mobilnej. Fortuna prowadzi także przeszło 600 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Od wielu lat bukmacher Fortuna angażuje się we wspieranie polskich drużyn sportowych. 

STS – popularny Polski bukmacher

STS to największa polska legalna firma bukmacherska, która może pochwalić się polskim kapitałem. W STS możemy stawiać zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne oraz rozrywkowe. Z usług tego bukmachera można korzystać za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz przeszło 400 punktów stacjonarnych rozlokowanych w całej Polsce. Bukmacher pozwala także swoim graczom na oglądanie transmisji na żywo.

betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETONLINE

W STS działa również innowacyjny system wypłat, dzięki któremu środki z wygranej trafiają na nasze konto w sposób natychmiastowy bez względu na to, czy wypłacamy je w dzień czy w nocy. Firma STS to największy podmiot w Polsce mocno angażujący się w działalność sponsorską. 

Od niedawna także STS oferuje graczom możliwość typowania zakładów na gry karciane jak poker czy wojna. Betgames STS to nowość, która szybko zyskała ogromną popularność.

Betclic – legalne obstawianie online 

Betclic to firma bukmacherska, która należy do konsorcjum o nazwie BEM Operations Limited. Na polskim rynku działa ona dość krótko, jednak jej wejście spowodowało dość duże zainteresowanie wśród polskich graczy. Bukmacher Betclic sponsoruje szereg polskich drużyn takich jak Polska reprezentacja mężczyzn w piłce siatkowej, Lechia Gdańsk czy Piast Gliwice.

Betclic Polska z powodzeniem działa również na innych rynkach europejskich, między innymi we Francji, Portugalii i Hiszpanii. Zakłady u bukmachera Betclic można realizować zarówno przez stronę internetową jak i w aplikacji mobilnej. Betclic na ten moment nie posiada jeszcze punktów stacjonarnych. 

eWinner – nowy bukmacher w sieci

W naszym kraju nowi bukmacherzy pojawiają się niemal co miesiąc, Polscy najlepsi bukmacherzy chętnie oferują gracom wiele ciekawych promocji i bonusów, przykładem jest tutaj Winner, który funkcjonuje na polskim rynku od niedawna. Można u niego zawierać zakłady poprzez stronę internetową oraz w aplikacji mobilnej. Na tę chwilę eWinner nie posiada w naszym kraju punktów stacjonarnych. 

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button