Oferta bukmacherów – Jakie zakłady bukmacherskie będą najlepsze?

Zakłady bukmacherskie w Polsce oferują bardzo szeroki asortyment zakładów wzajemnych. Wśród osób korzystających z usług legalnych bukmacherów online wyróżniamy profesjonalistów ukierunkowanych na najwyższe wygrane oraz graczy, którzy obstawianie traktują jako formę rozrywki. W niniejszym poradniku opisujemy najistotniejsze kwestie związane z wyborem oferty bukmachera oraz sposobu i strategii obstawiania.

oferta zakładów bukmacherskich online
Co oferują legalni bukmacherzy – który z nich będzie dla nas najlepszy?

Którą ofertę bukmachera wybrać?

Zawieranie zakładów wzajemnych najlepiej realizować wyłącznie poprzez legalnych bukmacherów, których jest coraz więcej w branży bukmacherskiej. Współpraca z firmami, które posiadają pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wpływa na możliwość uzyskania legalnego dochodu, od którego zostaje odprowadzony podatek zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dokonując wyboru oferty bukmachera, warto zapoznać się z regulaminem firmy w zakresie wysokości minimalnych wpłat depozytowych oraz pobieranych od nich prowizji. Należy również sprawdzić zasady zawierania kuponów oraz kryteria korzystania z oferty promocyjnej bukmachera. Ponadto szczególnie pomocne mogą okazać się opinie graczy na temat ofert zakładów bukmacherskich.

Podstawowym czynnikiem decydującym o wyborze oferty bukmachera jest atrakcyjność kursów oraz promocji i bonusów. Bukmacherzy w Polsce stale analizują konkurencję, dlatego dążą do dostosowania swoich ofert, do potrzeb klientów proponując najlepsze warunki gry. Dodatkowym udogodnieniem jest aplikacja mobilna. Wybór bukmachera oferującego takie rozwiązanie sprawia, że gracz może na bieżąco śledzić wyniki oraz status swoich kuponów. Ponadto wybrani bukmacherzy oferują promocje i bonusy dedykowane wyłącznie dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

sts darmowy bonus dla graczy
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Gracz powinien sprawdzić jakie formy płatności akceptuje bukmacher. Obecnie większość firm jak STS czy Betfan oferuje szybkie przelewy kartą, BLIK lub przez portfele elektroniczne. Ważne jest również sprawne wypłacanie środków pieniężnych przez bukmachera na konto bankowe gracza. Istotnym czynnikiem przy wyborze bukmachera jest intuicyjna i prosta w obsłudze strona internetowa z ofertą, która ma wpływać na komfort zawierania zakładów wzajemnych. Zarówno rozmieszczenie zakładek szybkiego dostępu do promocji, jak i do kategorii istotnie wpływa na wygodę użytkowania strony. Ponadto dobrze skomponowane kolory nie męczą wzroku podczas długotrwałej gry.

Bukmacher stacjonarny czy online?

Zawieranie zakładów wzajemnych przez internet cieszy się największą popularnością na rynku. Zakłady bukmacherskie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stale urozmaicają oferty zarówno online, jak i w punktach naziemnych. Pomimo zalet, jakie niesie za sobą korzystanie z usług bukmacherów online, wielu graczy nadal na pierwszym miejscu stawia punkty stacjonarne. Wynika to m.in. z możliwości interakcji z innymi graczami w grze na żywo w dostosowanych punktach naziemnych oraz atrakcyjnych ofert promocyjnych dla graczy stacjonarnych.

Dopiero od niedawna bukmacherzy internetowi stali się bardzo popularni w Polsce, ma to oczywiście związek z nowa ustawa hazardową i teraz każdy bukmacher online może w Polsce działać legalnie.

nowy bonus w betclic polska 550 PLN
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Na co zwracać uwagę podczas rejestracji?

Rejestracja do serwisów bukmacherskich zazwyczaj przebiega sprawnie i szybko. Podczas zakładania konta należy wprowadzić szczegółowe dane osobowe, co w wielu przypadkach budzi wątpliwości graczy. Poza podstawowymi danymi t.j. PESEL, imię, nazwisko czy miejsce zamieszkania należy przesłać skan dowodu osobistego. Warto zwrócić uwagę na wiarygodność strony internetowej, poprzez którą gracz udostępnia swoje dane, aby dane gracza nie dostały się w niepowołane ręce. Strona powinna być uwierzytelniona i zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa. Firmy bukmacherskie zobligowane są, do stosowania się do przepisów prawnych RODO, w zakresie przechowywania oraz dystrybuowania danymi osobowymi graczy.

Czy warto kierować się wyłącznie promocjami podczas wyboru bukmachera?

Oferta promocyjna zakładów bukmacherska to podstawowa zachęta dla nowych graczy. Bukmacherzy dostosowują swoje bonusy bukmacherskie i promocje do propozycji konkurencyjnych firm, tak aby znajdowały się w czołówce zakładów bukmacherskich oferujących najatrakcyjniejsze premie. Często zdarza się, że po rejestracji gracza zaskakują warunki skorzystania z wysokiego bonusu. Wynika to z regulaminu promocji, który bukmacher udostępnia na swojej stronie internetowej. Zazwyczaj bukmacherzy wymagają dokonania kilkukrotnego obrotu kwotą bonusową, przy uwzględnieniu wymaganego kursu na pojedyncze wydarzenie oraz kursu ogólnego na cały kupon. Zdarza się również, że pomimo atrakcyjnej oferty bonusowej bukmacher oferuje przeciętne, a nawet najsłabsze na rynku kursy na wydarzenia sportowe. Warto przeanalizować zatem ofertę zakładu bukmacherskiego kompleksowo, z uwzględnieniem standardowej oferty oraz promocji i bonusów.

Jak grać by wygrać – czyli jaką zastosować strategię gry?

W celu uzyskania wysokich wygranych nie należy opierać się wyłącznie na przeczuciu. Zaawansowani gracze stale analizują wydarzenia sportowe zarówno w zakresie przebiegu samych rozgrywek oraz wyników sportowych, jak i formy poszczególnych zawodników czy wydarzeń z ich życia prywatnego. Szczegółowa analiza pozytywnie wpływa na skuteczność typowania. W grze należy być konsekwentnym i nie ulegać emocjom. Spontaniczne zawieranie kuponów, bez analizy rzadko przynosi pozytywne efekty. Nie należy sugerować się kursami wskazującymi faworyta spotkania. Warto przyjąć zasadę, że faworyta wyłania sam gracz, po dokonaniu szczegółowej analizy wydarzenia. Wytrawni gracze unikają nieprzemyślanej gry w zakładach na żywo.

Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej gra w kategorii LIVE rządzi się swoimi prawami. Stale podwyższane kursy kuszą gracza do obstawienia. Do skutecznej strategii zaliczane jest zawieranie kuponów systemowych, które umożliwiają uzyskanie wygranej, również w przypadku błędnie wytypowanego wyniku. Złotą zasadą doświadczonych graczy jest unikanie typowania tego samego wydarzenia na wielu kuponach. Tego typu gra stwarza zbyt duże ryzyko porażki w przypadku wytypowania jednego błędnego wyniku. Do uzyskiwania wysokich wygranych niezbędna jest zdolność analitycznego myślenia, konsekwencja w działaniu oraz cierpliwość gracza.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button