Typowanie tenisa ziemnego – najważniejsze zasady

Dzisiaj znowu zastanawiałeś się nad tym, co trzeba zrobić, żeby wygrywać systematycznie dużo pieniędzy na takiej dyscyplinie, jak tenis ziemny? Jakie aspekty trzeba na pewno brać pod uwagę analizując konkretne pojedynki? Czy w ogóle obstawianie tenisa w zakładach online to dobry pomysł?

typowanie tenisa w zakładach bukmacherskich
Czy obstawianie tenisa ziemnego może przynieść korzyści dla typera?

Obecna forma zawodnika jest kluczowa

Każdy tenisista jest umieszczony w rankingu na odpowiedniej pozycji. Mylą się jednak osoby, które uważają, że jest to najważniejszy aspekt dotyczący analizowania konkretnego spotkania/spotkań. Może być bowiem tak, że dany zawodnik obecnie prezentuje formę zniżkową, a stosunkowo wysoka lokata w rankingu jest po prostu pokłosiem poprzednich miesięcy. Przede wszystkim trzeba zatem zwracać uwagę na obecną formę. Warto zweryfikować, jak konkretny tenisista radził sobie na przestrzeni maksymalnie kilku ostatnich tygodni. Tak samo trzeba oczywiście postąpić z jego rywalem. Po to, żeby ocenić, który gracz ma w tym momencie po prostu – po swojej stronie – większy potencjał na to, aby wygrać pojedynek.

Dobrze jest również zweryfikować mecze bezpośrednie pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Czasami jest bowiem tak, że dany zawodnik kompletnie nie potrafi grać z konkretnym przeciwnikiem. Po prostu ten rywal mu najzwyczajniej w świecie „nie leży”. Jeśli zatem dany tenisista regularnie przegrywa ze swoim przeciwnikiem, to warto o tym wiedzieć, żeby zdecydować się na odpowiedni typ lub zrezygnować z obstawiania tego zdarzenia…

Na pytanie gdzie obstawiać mecze tenisa odpowiedź jest prosta, tylko u legalnych bukmacherów online jak STS, Betclic czy Betfan, który ma bardzo dobra ofertę na tenis.

nowy bonus w betclic polska 550 PLN
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Rodzaj nawierzchni kortu często pomijany przez typerów

Osoby początkujące często zapominają o tym aspekcie. Analizują m.in. obecną formę. Obstawianie tenisa jest wcale takie proste jak się wydaje, trzeba sprawdzić kilka aspektów zanim postawi się kupon. Zwracają uwagę na pozycję w rankingu, aczkolwiek mają świadomość, że nie jest ona tutaj najbardziej kluczowa. Weryfikują mecze bezpośrednie pomiędzy poszczególnymi zawodnikami lub zawodniczkami. Ważne jest jednak również sprawdzenie, jak konkretny gracz radzi sobie na danej nawierzchni.

W tenisie ziemnym wyróżniamy 4 różne rodzaje. To m.in. nawierzchnia ziemna, zwana także ceglaną. Nie brakuje także nawierzchni twardej, trawiastej lub tak zwanej dywanowej. Pamiętajcie, że tego typu aspekty nie różnią się jedynie wyglądem. Trzeba zwracać uwagę na inną szybkość oraz sposób odbijania się piłeczki.

To wszystko ma spore znaczenie. Są np. bowiem zawodnicy, którzy bardzo dobrze grają na cegle, ale mają trudności z dopasowaniem się do nawierzchni trawiastej. Przed typowaniem spotkań tenisowych warto zdobyć zatem tego typu informacje. Mają one spory wpływ na to, czy Twój zakład okaże się wygrany. Aktualnie dostęp do takich informacji jest zaś naprawdę bardzo uproszczony. Warto zatem z tego korzystać, żeby zdobywać przewagę nad bukmacherem.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button