Najczęściej popełniane błędy przez początkujących typerów

Okazuje się, że coraz więcej osób dołącza do grona hazardowej społeczności w Polsce. Wielu graczy popełnia jednak na samym początku dużo błędów. Przez to trudno jest im pomnażać swoje depozyty… Czego zatem należy unikać od samego startu swojej przygody ze światem zakładów bukmacherskich?

jakie błędy popełniają typerzy
Jak błędy najczęściej popełniają typerzy?

Wybór nieodpowiedniego bukmachera

Sporo graczy nie przykłada się zbytnio do tego tematu. Typerzy – niektórzy – są zdania, że można bez żadnego kłopotu zdecydować się na pierwszego z brzegu bukmachera (polskiego lub zagranicznego). Może mieć to jednak bardzo negatywne konsekwencje. I to całkiem w niedalekiej przyszłości. Musisz zdecydować się zatem wyłącznie na legalną firmę bukmacherską. Taką, która posiada odpowiednie zezwolenia uprawniające do urządzania zakładów wzajemnych. Rejestracja u bukmachera musi zatem być przemyślana.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Co może grozić za wybranie bukmachera nielegalnego? Są to m.in. kłopoty prawne. Gracze nie mogą też swobodnie wpłacać oraz wypłacać pieniędzy na konto bankowe, Revolut czy Skrill. Muszą w ogóle sporo natrudzić się, aby… wejść na stronę internetową konkretnego bukmachera. Tego typu domeny są bowiem – mniej lub bardziej skutecznie – blokowane. Ponadto typerzy, którzy zdecydują się na nielegalne buki mogą mieć kłopot z takimi dochodami. Nie są one bowiem w ogóle legalne. Trudno zatem tak naprawdę swobodnie wydawać takie pieniądze.

Bonusy powitalne – na co uważać?

Błędy są popełniane także w trakcie wyboru bonusu powitalnego. Z jednej strony naprawdę warto korzystać z takich promocji, gdyż oferta bukmacherów jest doskonała. Szybko można bowiem dać sobie szansę na posiadanie zdecydowanie większej ilości pieniędzy niż na samym początku. Warto jednak zauważyć, że niektóre oferty mogą być niczym piąte koło u wozu. Szczególnie chodzi nam o bonusy bukmacherów i promocje, które mają bardzo restrykcyjne wymagania. Musisz wiedzieć, że gotówka bonusowa na samym początku nigdy nie jest do końca Twoja. Aby ją uwolnić, trzeba spełnić kilka kwestii. Dotyczą one zagrania za minimalną kwotę zakładów – o minimalnych kursach. Niektóre oferty są pod tym względem zaś naprawdę bardzo wymagające. Dodatkowo dochodzi presja czasu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Lepiej zatem bardzo dokładnie sprawdzić, co konkretnie jest oferowane. Nie brakuje graczy, którzy korzystają z różnego rodzaju rankingu Polskich bukmacherów. To bardzo dobre postępowanie. Takie klasyfikacje segregują najlepsze w tym momencie promocje związane z takim tematem. Dokładnie opisują, co trzeba zrobić, aby gotówka była całkowicie uwolniona.

Dlaczego taśmy nie są dobrym sposobem na wygrywanie?

Granie u bukmachera taśm to prawdziwa plaga. Każdy jednak przez coś takiego przechodzi. Grunt to szybko zrozumieć, że taki styl gry do niczego dobrego nie prowadzi. Niektóre osoby są zdania, że typując najlepsze oraz najbardziej znane zespoły na 100% wygrają. Dodatkowo dużo pieniędzy. W zdecydowanej większości przypadków takie kupony nadają się szybko… do wyrzucenia.

Zawsze bowiem zdarzy się minimum jedna drużyna, która zawiedzie i przegra z ekipą teoretycznie sporo słabszą. Jak grają zawodowcy? Tacy typerzy, z tego elitarnego grona, przeważnie obstawiają jedno lub maksymalnie 2 zdarzenia na kuponie. Warto zatem grać podobnie.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button