Rejestracja u bukmachera bez podawania numeru konta bankowego

Polskie firmy bukmacherskie cały czas wprowadzają szereg innowacyjnych usprawnień, dzięki którym gracze mogą w łatwy, szybki i bezpieczny sposób obstawiać zakłady. W chwili obecnej standardem jest już szybka rejestracja u bukmachera. Każda osoba, która zakłada swoje konto u bukmachera w internecie, nie musi podawać szczegółowych danych takich jak numer rachunku bankowego czy wstawiać skanu dowodu osobistego. Jeszcze kilka lat temu było w tym względzie zupełnie inaczej. Jak wygląda proces szybkiej rejestracji u poszczególnych firm bukmacherskich w Polsce? Czy konto tymczasowe założone w procesie szybkiej rejestracji posiada jakieś ograniczenia?

szybka rejestracja konta
Konto bukmacherskie bez podawania numeru konta bankowego

Szybka rejestracja w firmie bukmacherskiej PZBuk

Jedną z firm bukmacherskich dających dostęp do szybkiej rejestracji jest PZBuk. Aby utworzyć konto u tego bukmachera, należy oczywiście wejść na jego stronę internetową www.pzbuk.pl oraz kliknąć w duży zielony przycisk z napisem „Zarejestruj się”. Gdy to zrobimy, naszym oczom ukaże się formularz składający się z trzech kroków. W pierwszym kroku musimy wpisać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Drugi etap rejestracji polega na wpisaniu numeru seryjnego dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość.

Oprócz tego, musimy również wpisać nasz aktualny adres zamieszkania, datę urodzenia, kod pocztowy i numer telefonu. Należy również wybrać walutę, w której chcemy realizować wypłaty zgromadzonych przez siebie środków. Na samym dole formularza rejestracyjnego znajduje się specjalne okienko, w którym można wpisać kod bonusowy. Dzięki kodom bonusowym uzyskuje się dodatkowe promocje i bonusy pozwalające na zwiększenie swoich wygranych u bukmachera. W trzecim kroku rejestracji u bukmachera PZBuk ustalamy limity gry i obrotu. Później wystarczy już tylko kliknąć w przycisk o nazwie „Otwórz konto”.

betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETFAN

Następnie na nasz adres e-mail podany podczas procesu rejestracyjnego przyjdzie specjalny link aktywacyjny. Musimy w niego kliknąć – gdy klikniemy, zostaniemy przeniesieni na stronę internetową bukmachera. Wystarczy wówczas się zalogować, a będzie można korzystać z pełnej oferty danej firmy bukmacherskiej. Jak widać, proces zakładania konta u bukmachera PZBuk jest naprawdę banalnie prosty. Oprócz tego, aby móc wypłacić zgromadzone przez siebie środki finansowe z gry na Revolut czy konto bankowe, wystarczy przesłać skan dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego. Po szybkiej rejestracji u bukmachera PZBuk oraz wpłacie depozytu w wysokości minimum 1 złoty zyskujemy również dostęp do transmisji na żywo z meczów NBA.

Bonus przy skróconej rejestracji w STS

STS jest jedyną firmą bukmacherską, która przy procesie skróconej rejestracji oferuje swoim użytkownikom również bonus bez depozytu. Gdy wpisze się kod promocyjny STS, który obecnie aktualny jest „BETONLINE” to dostaje się także bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN na stronie www.sts.pl, a także bonus od wpłaty 1200 PLN oraz zakład bez ryzyka w wysokości 25 PLN. Polski bukmacher STS wyróżnia się także tym, że ma doskonałe transmisje live, które mogą oglądać także posiadacze konta tymczasowego. 

Nowość jaką niedawno zaprezentował STS to gry karciane w usłudze Betgames, można typować wyniki symulowanej gry w pokera, czy wojnę, która od lat jest bardzo popularna w Polsce.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button