Jakie aktualne promocje u bukmachera Etoto?

Interesujące jest to, że powstaje tak dużo dobrych podmiotów bukmacherskich. Nie jest to przypadkowe, ponieważ ten dział cieszy się sporym zainteresowaniem. To zaś dobra wiadomość dla każdego potencjalnie zainteresowanego Klienta. W końcu możesz obstawiać w rozmaitych podmiotach, które są godne zaufania. W tej grupie jest Etoto. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Jakie promocje przygotowała dla swoich nowych użytkowników?

nowe promocje bukmachera etoto
Jakie aktualne promocje u bukmachera Etoto?

Czy Etoto to legalny bukmacher online?

Bardzo dobre pytanie. Powinno być ono zadawane przed podejmowaniem decyzji dotyczącej rejestracji w każdym bukmacherze internetowym. Co prawda Ustawa Hazardowa zrobiła spory porządek na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wciąż są jednak podmioty, które nie działają do końca legalnie. A jak się tam zarejestrujesz, to będziesz miał spore problemy. Nie ma to zatem żadnego sensu. Zwłaszcza że możesz wybierać spośród porządnych, działających zgodnie z przepisami podmiotów bukmacherskich. Jest to np. właśnie Etoto.

Co jednak świadczy o tym, że to pewny podmiot? Na stronie internetowej tego bukmachera możesz przeczytać, że ta firma posiada niezbędne licencje, aby oferować zakłady. Współpracuje ona zatem z Ministerstwem Finansów. Te papiery są wystawiane na sześć lat; potem trzeba wypełniać kolejny wniosek. Mamy jednak wrażenie, że Etoto nie będzie miało żadnych problemów z uzyskaniem licencji. Jest to bowiem firma bukmacherska przestrzegająca wszystkie przepisy. Etoto jest umieszczane bardzo wysoko w rankingu Polskich bukmacherów. Takie klasyfikacje obejmują zaś tylko i wyłącznie legalne podmioty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dodatkowo miejscem, które zawsze warto odwiedzić – przed zarejestrowaniem konta na www.Etoto.pl – jest rejestr domen zakazanych. Powstał on mniej więcej wtedy, kiedy znowelizowana została Ustawa Hazardowa, czyli ponad cztery lata temu. Warto sprawdzić, czy nazwy konkretnego buka nie ma w zasobach. Na szczęście w przypadku Etoto wszystko jest w jak najlepszym porządku, a na dodatek serwis Betonline poleca tę firmę jako zaufaną.

Główny bonus Etoto – na co można liczyć?

Przez ostatnie lata ta firma bukmacherska często zmieniała oferty powitalne. Tak, by jak najbardziej przypodobać się nowym Klientom. Widać, że ten aspekt jest ważny dla włodarzy Etoto. Obecnie ten podmiot oferuje bonus, który jest przez wielu uważany za najlepszy na rynku. Możesz bowiem liczyć na… potrojenie Twojego pierwszego depozytu. Oferta 200% aż do 200 PLN robi naprawdę gigantyczne wrażenie. Jak z niej skorzystać? To bardzo proste. Musisz tylko wykonać dwa kroki. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie konta na stronie internetowej tego bukmachera. Na pewno uda Ci się zrobić to szybko i bardzo sprawnie. Cały proces jest bowiem wyjątkowo intuicyjny. Dodatkowo warto od razu potwierdzić swoje konto. Po to, by Etoto miało pewność, że np. podałeś prawdziwe dane w czasie rejestracji. Musisz też wpłacić depozyt. Od niego zależy, jak dużo bonusu otrzymasz. Maksymalnie jest to zaś 200 PLN.

superbet jakie bonusy na start
Aktualne promocje i bonusy w Superbet

Minimalna stawka uprawniająca do skorzystania z tej oferty to zaledwie jedna złotówka. Jakie są warunki obrotu tym bonusem? W ciągu 30 dni musisz postawić za sześciokrotność otrzymanej sumy od Etoto. Jeśli zatem dostałeś 200 PLN, to trzeba zagrać za 1200 PLN itd. Minimalny kurs to obecnie 2,20. Jeśli grasz kupony akumulowane, to każde pojedyncze zdarzenie powinno mieć kurs wynoszący co najmniej 1,30. Nowością w Etoto jest także aplikacja mobilna, tam również czekają na graczy specjalne promocje.

Zaproś do gry znajomych i zdobądź dodatkowe pieniądze w Etoto

Znasz osoby, które podobnie jak Ty pasjonują się sportem i przy okazji zakładami sportowymi? Nie ma nic lepszego, niż wspólne dzielenie zainteresowań! Możesz to zaś zrobić właśnie w Etoto. Ta firma bukmacherska oferuje specjalne bonusy dla graczy, którzy zaproszą swoich znajomych do gry. Na czym to jednak wszystko polega w praktyce? Za każdego zaproszonego nowego Klienta, który zarejestruje się w Etoto, otrzymasz 50 PLN.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Sam musisz zdecydować, czy zostawisz kasę tylko dla siebie, czy podzielisz się ze swoim znajomym (np. po 25 PLN). Maksymalnie możesz zaprosić aż dziesięć osób. W ten sposób masz okazję zgarnąć łącznie pół tysiąca PLN. Oczywiście, ta promocja jest oddzielna od powitalnej. Możesz zatem swobodnie skorzystać z obu tych bonusów.

Co można typować w Etoto online?

Oferta tego dość popularnego bukmachera na naszym rynku jest bogata. To może cieszyć, że Etoto online stara się zadowolić swoich klientów. Znajdują się w niej rozmaite wydarzenia sportowe. Przede wszystkim ludzie typują spotkania przed ich rozpoczęciem albo w trakcie rozgrywki live. Jeśli chodzi o wybór, to opcji nie brakuje. Możesz bowiem typować sporty popularne oraz niszowe, które na co dzień nie wzbudzają aż tak dużego zainteresowania. Cieszyć może to, że ta firma bukmacherska posiada w swojej ofercie rozmaite zakłady długoterminowe i krótkoterminowe. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Możesz obstawiać sporty wirtualne, które są naprawdę coraz popularniejsze. W tym dziale masz do dyspozycji takie sporty, jak chociażby piłka nożna, tenis ziemny itd. Poza tym w ofercie są również przeróżne zakłady specjalne. Niekoniecznie związane ze sportem. Np. teraz na stronie Etoto możesz obstawić, kto zdobędzie Oscary itd.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button