Revolut w ofercie Polskich bukmacherów online

Revolut to prawdziwa rewolucja na rynku bankowym. Wielu polskich graczy obstawiających zakłady bukmacherskie zastanawia się od pewnego czasu, kiedy Revolut pojawi się w ofercie polskich firm bukmacherskich. Jest to niezwykły system, który pozwala na realizację przelewów na tak atrakcyjnych warunkach, których jeszcze nie było. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kompendium wiedzy na temat Revoluta. Dowiedz się jak najwięcej o karcie Revolut, zanim ta forma płatności pojawi się u polskich firm bukmacherskich. 

revolut polscy bukmacherzy
Czy Polskie firmy bukmacherskie akceptują płatności Revolut?

Revolut – najważniejsze informacje 

Cyfrowe technologie rozwijają się niesamowicie szybko. Zdają sobie sprawę z tego wszystkie firmy bukmacherskie, które oferują swoje usługi za pośrednictwem internetu oraz akceptują innowacyjne metody płatności takie jak Blik czy portfele elektroniczne takie jak Neteller. Od pewnego czasu ogromną popularnością cieszy się Revolut. Revolut to specjalny system, na który składa się karta pre-paid oraz aplikacja, która daje dostęp do rozmaitych opcji, które zazwyczaj są niedostępne dla innych form transferowania pieniędzy. Razem ze wzrastającą popularnością tej usługi, jasne jest, że Revolut pojawił się w ofercie najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce. Płacić przez Revolut można na przykład do bukmachera Betfan lub STS.

Firma Revolut została utworzona w czerwcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii przez dwóch Rosjan. Założona przez nich firma od początku miała wprowadzić całkowicie nową jakość pod względem transferowania pieniędzy nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale i na całym świecie. W grudniu 2018 roku Revolut otrzymał od Narodowego Banku Litwy zgodę na prowadzenie działalności bankowej na terenie całej Unii Europejskiej. Od tego momentu Revolut jest już oficjalnie instytucją bankową objętą wszystkimi gwarancjami środków. Od tego momentu może również udzielać pożyczek zarówno klientom indywidualnym jak i klientom biznesowym. Liczba użytkowników systemu Revolut rośnie w sposób lawinowy. Na koniec 2019 roku Revolut posiadał przeszło 7 milionów klientów! 

Revolut u bukmacherów dostępny jest od kilku miesięcy, można kartą dokonywać depozytów do niemal wszystkich legalnych bukmacherów online w Polsce.

sts darmowy bonus dla graczy
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Oferta Revolut w Polsce

W ofercie Revolut znajduje się wielowalutowa karta pre-paid oraz specjalna aplikacja na smartfona, która oferuje szereg różnorodnych możliwości, których wcześniej nie oferowała żadna firma. Wśród najistotniejszych możliwości Revolut wymienia się przede wszystkim niezwykle szybkie i tanie przelewy zagraniczne z przeliczaniem walut. Łączna liczba walut wynosi przeszło 140. Każdy użytkownik Revolut otrzymuje aż 24 subkonta, na których może przechowywać rozmaite waluty. 

Karty Revolut można używać aż w 31 krajach na całym świecie. Mowa tutaj o Polsce, Niemczech, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Rumunii. Wszystkie te możliwości są dostępne za pośrednictwem telefonu, przez co Revolut opinie ma naprawdę znakomite. Wszystkimi środkami zgromadzonymi na każdym z 24 subkont można zarządzać w sposób dowolny oraz wymieniać je na różne waluty. Jest to niezwykle wygodne szczególnie wtedy, gdy podróżujemy oraz realizujemy miesięcznie bardzo wiele transakcji. Revolut jest naprawdę bezkonkurencyjny!

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button