Jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie mają w Polsce bardzo długie tradycje. Dzięki obstawianiu można naprawdę dobrze zarobić. Niestety, jak to zawsze bywa, także w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich trzeba liczyć się z koniecznością uiszczania podatków z tytułu wygranej. Wielu graczy zastanawia się jednak nad tym, czy jest jakiś sposób na to, aby grać bez podatku. Zakłady bez bukmacherskie bez podatku – brzmi bardzo ciekawie. W niniejszym artykule dokładnie weryfikujemy, czy rzeczywiście w 2021 roku da się obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku.

jak obstawiać zakłady bez podatku
Jak obstawiać zakłady bez podatku? Poradnik typera

Zakłady bukmacherskie bez podatku – jak to działa?

Aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku, nie trzeba spełniać żadnych specjalnych zasad. Tego typu akcje organizowane są cyklicznie przez rozmaite firmy bukmacherskie w Polsce. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, że legalni bukmacherzy nie będą musieli uiścić podatku od naszej wygranej do urzędu skarbowego. Chodzi tutaj o to, że dany bukmacher zrekompensuje nam podatek w ramach specjalnego bonusu. Takie promocje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich graczy. 

Gra bez podatku u bukmachera Totolotek

Warto wiedzieć, że jedną z firm bukmacherskich oferujących swoim graczom grę bez podatku jest Totolotek. Jeśli zarejestrujemy się tam ze specjalnym kodem promocyjnym, oprócz bonusów na start uzyskamy także możliwość wzięcia udziału w zróżnicowanych promocjach dedykowanych graczom. Popularny bukmacher online pozwala swoim graczom na zdobycie dodatkowych środków bonusowych od wygranych zakładów typu AKO. Jest to możliwe dzięki specjalnej promocji zatytułowanej „xTreme”.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Gdy postawimy minimum 20 złotych na zakłady z minimum trzema zdarzeniami z kursem na poziomie 1,20 na kuponie, wówczas możemy liczyć na uzyskanie wyjątkowo korzystnego bonusu od wygranej. W przypadku trzech zakładów bonus będzie wynosił 3%, przy 30 – 30%. Ważna informacja jest taka, że środkami bonusowymi od zakładów AKO nie trzeba dodatkowo obracać. W trakcie wypłacania wygranej doliczany jest odpowiedni procent od danej wygranej. 

Gra bez podatku u bukmachera Fortuna

Fortuna to kolejna firma bukmacherska, która proponuje swoim graczom promocje polegające na braku podatku. Różnica jest jednak taka, że u tego bukmachera promocje te nie są stale, tylko organizowane są co jakiś czas. Promocje te nazywają się Happy Hours i są aktywowane w trakcie istotnych wydarzeń sportowych takich jak Puchar Świata w skokach narciarskich czy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Zgodnie z zasadami tej promocji na www.eFortuna.pl, godzinę przed konkretnym spotkaniem w danym turnieju lub zawodach, jest możliwość obstawiania spotkań ze specjalnym bonusem kursowym w wysokości 1,14.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oznacza to, że taki bonus w całości może zrefundować nam wartość podatku od wygranej w przypadku zakładów przedmeczowych. Istotne jest również to, że ta promocja dotyczy tak naprawdę wszystkich form zakładów – mowa tutaj zarówno o zakładach stawianych za pośrednictwem punktów stacjonarnych, internetu czy aplikacji mobilnej. Minimalna stawka, która jest wymagana do zawarcia kuponu w ramach promocji o nazwie Happy Hours, wynosi 20 złotych. 

Gra bez podatku u bukmachera LV BET

LV BET również ma całkiem interesujące propozycje dla graczy zainteresowanych grą bez podatku, zasady ma podobne jak inni Polscy bukmacherzy. Z reguły bukmacher ten proponuje swoim graczom bonus, który pozwala na uzyskanie zwrotu 6% podatku, na przykład na urządzeniach mobilnych. Aplikację mobilną LV BET można pobrać za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button