Jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie mają w Polsce bardzo długie tradycje. Dzięki obstawianiu można naprawdę dobrze zarobić. Niestety, jak to zawsze bywa, także w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich trzeba liczyć się z koniecznością uiszczania podatków z tytułu wygranej. Wielu graczy zastanawia się jednak nad tym, czy jest jakiś sposób na to, aby grać bez podatku. Zakłady bez bukmacherskie bez podatku – brzmi bardzo ciekawie. W niniejszym artykule dokładnie weryfikujemy, czy rzeczywiście w 2021 roku da się obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku.

jak obstawiać zakłady bez podatku
Jak obstawiać zakłady bez podatku? Poradnik typera

Zakłady bukmacherskie bez podatku – jak to działa?

Aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku, nie trzeba spełniać żadnych specjalnych zasad. Tego typu akcje organizowane są cyklicznie przez rozmaite firmy bukmacherskie w Polsce. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, że legalni bukmacherzy nie będą musieli uiścić podatku od naszej wygranej do urzędu skarbowego. Chodzi tutaj o to, że dany bukmacher zrekompensuje nam podatek w ramach specjalnego bonusu. Takie promocje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich graczy. 

Gra bez podatku u bukmachera Totolotek

Warto wiedzieć, że jedną z firm bukmacherskich oferujących swoim graczom grę bez podatku jest Totolotek. Jeśli zarejestrujemy się tam ze specjalnym kodem promocyjnym, oprócz bonusów na start uzyskamy także możliwość wzięcia udziału w zróżnicowanych promocjach dedykowanych graczom. Popularny bukmacher online pozwala swoim graczom na zdobycie dodatkowych środków bonusowych od wygranych zakładów typu AKO. Jest to możliwe dzięki specjalnej promocji zatytułowanej „xTreme”.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Gdy postawimy minimum 20 złotych na zakłady z minimum trzema zdarzeniami z kursem na poziomie 1,20 na kuponie, wówczas możemy liczyć na uzyskanie wyjątkowo korzystnego bonusu od wygranej. W przypadku trzech zakładów bonus będzie wynosił 3%, przy 30 – 30%. Ważna informacja jest taka, że środkami bonusowymi od zakładów AKO nie trzeba dodatkowo obracać. W trakcie wypłacania wygranej doliczany jest odpowiedni procent od danej wygranej. 

Gra bez podatku u bukmachera Fortuna

Fortuna to kolejna firma bukmacherska, która proponuje swoim graczom promocje polegające na braku podatku. Różnica jest jednak taka, że u tego bukmachera promocje te nie są stale, tylko organizowane są co jakiś czas. Promocje te nazywają się Happy Hours i są aktywowane w trakcie istotnych wydarzeń sportowych takich jak Puchar Świata w skokach narciarskich czy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Zgodnie z zasadami tej promocji na www.eFortuna.pl, godzinę przed konkretnym spotkaniem w danym turnieju lub zawodach, jest możliwość obstawiania spotkań ze specjalnym bonusem kursowym w wysokości 1,14.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oznacza to, że taki bonus w całości może zrefundować nam wartość podatku od wygranej w przypadku zakładów przedmeczowych. Istotne jest również to, że ta promocja dotyczy tak naprawdę wszystkich form zakładów – mowa tutaj zarówno o zakładach stawianych za pośrednictwem punktów stacjonarnych, internetu czy aplikacji mobilnej. Minimalna stawka, która jest wymagana do zawarcia kuponu w ramach promocji o nazwie Happy Hours, wynosi 20 złotych. 

Gra bez podatku u bukmachera LV BET

LV BET również ma całkiem interesujące propozycje dla graczy zainteresowanych grą bez podatku, zasady ma podobne jak inni Polscy bukmacherzy. Z reguły bukmacher ten proponuje swoim graczom bonus, który pozwala na uzyskanie zwrotu 6% podatku, na przykład na urządzeniach mobilnych. Aplikację mobilną LV BET można pobrać za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button