Co nauczyć się zarządzać w zakładach bukmacherskich?

Nie jest przypadkowe, że większość typerów nie zarabia satysfakcjonujących pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Dlaczego tak się dzieje? Jednym z powodów jest brak umiejętności odpowiedniego zarządzania. Okazuje się, że trzeba zaś panować nad rozmaitymi aspektami. W innym wypadku nie można liczyć na regularne zyski….

zarządzanie kapitałem w bukmacherce
Czym musisz nauczyć się zarządzać w zakładach bukmacherskich?

Zarządzanie posiadanym kapitałem

O czym trzeba tutaj pamiętać? Liczy się m.in. zarządzanie posiadanymi w tym momencie środkami. Dużo osób na samym początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi ma naprawdę spory problem. Nie wiedzą bowiem, ile gotówki zainwestować. Masz podobnie? Musisz przede wszystkim zastanowić się, ile pieniędzy możesz ewentualnie stracić. Tak, by ta sytuacja nie wpłynęła negatywnie na jakość życia – Twojego oraz całej rodziny (jeśli ją oczywiście posiadasz). Jakich pieniędzy na pewno nie wolno wpłacać na obstawianie zakładów bukmacherskich? M.in. gotówki na czynsz za mieszkanie, rachunki za wodę, prąd itp. Oczywiście, jeśli Ci dobrze pójdzie, to będziesz zarabiał sporo gotówki w firmach bukmacherskich. Zawsze jednak warto być przygotowanym na wystąpienie czarnego scenariusza. A jak stracisz pieniądze np. na czynsz, to znajdziesz się w sporych tarapatach.

Ilość gotówki inwestowanej w zakłady bukmacherskie powinna być starannie przemyślana. Istotne jest również to, by nie grać kuponów (singli albo akumulowanych) za więcej, niż 2% posiadanego właśnie w tym momencie kapitału. Dzięki temu mocno minimalizujesz ryzyko bankructwa. Wszak musiałbyś pomylić się… 50 razy z kolei, a grając systemem bukmacherskim raczej byłby to niemożliwe. Z czasem, kiedy będziesz miał o wiele większe doświadczenie, stawki na kupony będą mogły być rzecz jasna większe. Każdy typer powinien mieć także plan na grę. Strategia musi zaś zakładać nie tylko grane kursy, ale także stawki.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze jest istotne? To, żeby ustalić sobie limity dotyczące wpłat na obstawianie zakładów bukmacherskich. Jeśli przegrasz pierwszy depozyt, to nie możesz od razu robić kolejnego. Poczekaj np. do kolejnego miesiąca, a ten czas wykorzystaj na znalezienie błędów w swojej dotychczasowej grze.

Zarządzanie czasem w zakładach bukmacherskich

Bardzo dużo osób kompletnie bagatelizuje ten czynnik. Czas to wartość trudna do przełożenia na pieniądze. W pracy mamy określone stawki godzinowe. Tutaj jednak sprawa wygląda zdecydowanie inaczej. Niekiedy możemy zarobić np. 50 PLN na godzinę (uwzględniając czas potrzebny na selekcję wydarzeń, analizę itp.). Czasami możemy zarobić dwa razy mniej albo… kompletnie nic. Trudno jest zatem określić w tym aspekcie dokładne stawki, prawda? Na pewno jednak typerzy powinni ustalić (i się tego potem trzymać), jak dużo czasu mają zamiar spędzać na graniu w legalnych firmach bukmacherskich. Pod kątem konkretnego dnia, tygodnia, miesiąca itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj, że ta ilość nie może być zbyt duża. Musisz wyznaczyć sobie hierarchię. Najważniejsza jest rodzina (jeśli ją posiadasz) oraz praca. Potem dopiero można zajmować się właśnie np. zakładami bukmacherskimi. Czas spędzony przy komputerze, telefonie, czy tablecie nie powinien być zbyt długi także z innego powodu. Permanentne przesiadywanie przy tych urządzeniach spowoduje, że będziesz zmęczony, a to oczywiście nie wpływa dobrze na koncentrację. Jest ona zaś niezbędna, żeby podejmować optymalne decyzje w firmach bukmacherskich.

Jak dbać o płynność finansową?

Musisz zatroszczyć się także o płynność finansową. Jeśli chcesz zarabiać (regularnie) pieniądze w zakładach bukmacherskich, nie możesz bagatelizować tego czynnika. O co dokładnie chodzi? Przede wszystkim warto posiadać konta w różnych bukmacherach online. Dlaczego? Jeśli będzie Ci dobrze szlo, to musisz liczyć się z limitami. Wtedy zagrasz interesujący Cię zakład u konkurencji. Poza tym im więcej kont u buków, tym szansa na lepsze kursy. To nie wszystko. Musisz zatroszczyć się o to, by na tych kontach nie brakowało gotówki. Nie muszą to być jakieś zawrotne sumy.

betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli jednak będziesz chciał coś na szybko obstawić, to wtedy zrobisz to zasadniczo bez żadnego problemu. Co jeszcze jest ważne? Dobrze jest mieć przygotowane pieniądze także na portfelach internetowych. Służą one do błyskawicznego realizowania operacji finansowych. Dzięki temu zostanie zachowania odpowiednia płynność. Jej brak mógłby zaś doprowadzić do zaburzenia Twojego planu na grę.

Panowanie nad emocjami też jest istotne

Bez wątpienia zarządzenia kapitałem oraz tak samo czasem są bardzo istotne. Jeśli nie opanujesz tych umiejętności, nie będziesz mógł liczyć na systematyczne wygrane w zakładach bukmacherskich. Bardzo ważne jest jednak również to, by nauczyć się panować nad własnymi emocjami. Nie brakuje dobrych typerów posiadających bardzo dużo wiedzy… Nie wygrywają oni jednak zbyt wielkich sum, ponieważ dają się ponosić emocjom. Jeśli przegrywają, to chcą natychmiast się odegrać. Typują spotkania na szybko, bez dokładnej analizy.

To prowadzi do przegranych, to jasne. Panowanie nad emocjami jest także bardzo ważne, jeśli chodzi o typowanie live. Tam decyzje muszą być podejmowane w mgnieniu oka. Trzeba zatem nauczyć się odpowiednich zachowań. Wtedy będzie o wiele prościej wybierać dobre typy z oferty przygotowanej przez bukmachera.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button