Zakłady sportowe – czy są najlepsze?

Osoby, które planują rozpocząć obstawianie meczów mają twardy orzech do zgryzienia. Na rynku dostępnych jest kilkunastu bukmacherów, którzy oferują wysokie kwoty bonusów, zachęcają niebanalną ofertą czy świetnie działającą stroną internetową – wolną od zacinania i błędów. Tak naprawdę każdy interesuje się innym sportem i budżetem, zatem inne aspekty mogą mieć wpływ na ostateczną decyzję. Jaką firmę zatem wybrać? My postanowiliśmy wyjść naprzeciw i stworzyć poradnik dotyczący tego, czym kierować się podczas wyboru bukmachera.

Legalne firmy bukmacherskie
Zakłady sportowe – czy są najlepsze?

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce

Najważniejsza zasada wiąże się tak naprawdę z legalnością konkretnego bukmachera. W Polsce mamy jasno określone zasady w Ustawie Hazardowej z 2017 roku, gdzie znajdziemy konkretne informacje związane z tym, komu przyznawane są licencje – a co za tym idzie – gdzie możemy obstawiać. I tak, na rynku bukmacherskim mamy 18. legalnych podmiotów, które oferują możliwość typowania zakładów bukmacherskich. Jeśli chcemy upewnić się czy dany bukmacher posiada zezwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych, to wystarczy albo wejść na stronę rządową, albo poszukać numeru licencji tejże firmy w Internecie. Jeśli takową znajdziemy, to można być pewnym, że jest to 100% legalne źródło. Pamiętajmy, że legalni bukmacherzy w Polsce mają wiele zalet i to nie prawda, że kursy bukmacherskie czy bonusy są gorsze od tych zagranicznych firm.

Na co zwrócić uwagę wybierając zakłady internetowe?

Tak więc czym kierować się podczas wyboru bukmachera? My wybraliśmy kilka aspektów, które naszym zdaniem powinny być kluczowe dla wszystkich tych, którzy chcą założyć konto. Oczywiście tylko legalni bukmacherzy nas interesują, gdyż obstawianie w firmach bez zezwolenia może być karane. Jak to więc wygląda w praktyce?

Rejestracja konta

Pierwszym czynnikiem, który powinien decydować o ewentualnym wyborze Polskiej firmy bukmacherskiej jest proces rejestracyjny. Ważne jest to, aby bukmacher pozwalał założyć konto tymczasowe bądź stałe.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Pierwsze z nich – jak sama nazwa wskazuje – jest na czas określony. Zwykle jest to 90-120 dni, podczas których gracze muszą się zdecydować czy chcą obstawiać w tej firmie, czy nie. Rejestracja u bukmachera to proces bardzo łatwy i szybki. Formularz do wypełnienia danych jest wtedy krótszy i wymaga podania podstawowych danych. Z tym wiąże się jednak fakt, że typerzy nie mają wtedy pełnego dostępu do konta. Przede wszystkim nie można wtedy wypłacać środków z konta depozytowego. Taka funkcja dostępna jest dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji.

Konto stałe zakłada się więc nieco dłużej. Należy podać bardziej szczegółowe informacje, jak chociażby: numer rachunku bankowego czy skany dokumentu tożsamości. Potrzebne jest to do zweryfikowania prawdziwości podanych danych i sprawdzenia czy dana osoba ma ukończone 18. lat.

Bonusy i promocje bukmacherskie

Kolejny aspekt, który pokaże czym kierować się podczas wyboru bukmachera są bonusy i promocje bukmacherskie. Chodzi o wszystkie dodatki – zarówno dla nowych jak i stałych typerów. W ofercie powitalnej powinny znaleźć się takie bonusy, jak: freebet, czyli zakład bez depozytu, cashback, a więc zakład bez ryzyka oraz bonus od pierwszego depozytu. Każdy z nich pozwala zainteresowanym na pewniejsze wejście w świat bukmacherki. W końcu otrzymując środki promocyjne na obstawianie nie musicie martwić się tym, że od samego początku będziecie na minusie w przypadku jakichkolwiek niepowodzeń.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wśród bonusów dla stałych typerów powinny znaleźć się chociażby „Happy hours”, kiedy można grać bez podatku, a także promocje na zakłady AKO, które dodają procent do ewentualnej wygranej przy obstawieniu kilku/kilkunastu zdarzeń na jednym kuponie. Promocje bukmacherów często się zmieniają, zwykle sa to ciekawe propozycje dla nowych graczy ale także dla stałych typerów, którzy z nie jednego pieca już chleb jedli.

Zakłady na żywo u bukmacherów

Dobrze jest zainteresować się również zakładami na żywo. Może nie w pierwszych dniach korzystania z usług bukmacherów – ale już po zaznajomieniu się ze wszystkimi szczegółami. Obstawianie spotkań, które są aktualnie rozgrywane wymaga od graczy szybkiej reakcji, a także umiejętności śledzenia odpowiednich meczów. Dobrze jest odpalić kilka spotkań, których wynik jest uznawany za niespodziankę i szukać najciekawszych zdarzeń. Tak właśnie radzą profesjonalni typerzy.

Tak naprawdę – jeśli już chcecie obstawiać tego typu zdarzenia – to warto jest przyjrzeć się jedynie kilku dyscyplinom, których specyfika daje spore możliwości na obstawianie. Chodzi mianowicie o sporty, w których bardzo dużo się dzieje, czyli: tenis, koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna. Tam wynik zmienia się bardzo często i szybko, a więc kursy również szaleją i jest szansa na znalezienie czegoś ciekawego.

legalny bukmacher ewinner
Polska firma bukmacherska eWinner – kod promocyjny

Metody płatności

Może metody płatności, a więc wpłaty i wypłaty nie są kluczowym czynnikiem decydującym o wybraniu danego bukmachera, ale na pewno mają one spory wpływ na komfort gry. Chodzi tutaj przede wszystkim o podmioty za pośrednictwem których można dokonywać wpłat, a także o szybkość przelewów zwrotnych od bukmachera na konto bankowe.

Bukmacherzy powinni posiadać możliwość wpłaty środków za pośrednictwem BLIKa, Revolut, przelewów do każdego banku, ale także z wykorzystaniem kart płatniczych i e-portfeli. W końcu gracze mogą mieć ulokowane środki w różnych miejscach, a bukmacherzy powinni udostępnić dogodne warunki zainteresowanym graczom.

W przypadku wypłat – firmy bukmacherskie, które wprowadziły metodę przelewów błyskawicznych mają zdecydowaną przewagę nad tymi, którzy zlecają wypłaty w formie tradycyjnej. Szybki przelew otrzymacie w kilkanaście minut, a w drugim z przypadków może to trwać kilka dni.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button