Najlepsze promocje w ofercie popularnych bukmacherów

W dzisiejszych czasach w polskim świecie bukmacherskim o klientów bije się kilkunastu działających legalnie operatorów. Choć kiedyś było ich więcej, a całą sytuację zmieniła nowelizacja Ustawy Hazardowej z 2017 roku (wprowadzająca wymaganie posiadania licencji Ministerstwa Finansów do legalnego działania), konkurencja nie osłabła, co sprawiło, że największym wygranymi w tej sytuacji okazaliśmy się być my – typerzy. Firmy zaczęły organizować różnego rodzaju promocje (zwane także bonusami), by zachęcić nas do rejestracji i regularnej gry u nich. Jakie tego typu akcje organizują czołowi polscy bukmacherzy? Na tym skupimy się w naszym artykule.

najlepsze promocje bukmacherskie
Najlepsze promocje w ofercie popularnych bukmacherów

Pamiętajmy, że każdy bonus otrzymany u polskich bukmacherów trafia na specjalne konto bonusowe, które jest odrębne od salda głównego, na które wpłacane są nasze główne środki. Konto bonusowe rządzi się swoimi prawami, a u niektórych Polskich bukmacherów musimy zaznaczyć, że chcemy obstawiać właśnie za jego pośrednictwem (w przeciwnym wypadku środki na grę będą pobierane z salda głównego). Należy również mieć na uwadze to, że środków bonusowych nie można wypłacić na konto bez wcześniejszego ich obrócenia, a więc kilkukrotnego wydania kwoty równej ich wartości.

Promocje u bukmachera STS w 2021 roku

STS jest firmą, która na polskim rynku uważana jest za najpotężniejszą – głównie dlatego, że jej udziały na nim szacuje się na bliskie 50%. Sama w sobie działa od 1997 roku, przy czym swoją działalność rozpoczynała od punktów stacjonarnych – obecnie Polski bukmacher STS prężnie działa również w Internecie, w każdym calu starając się uczynić swoją ofertę jak najbardziej czytelną i intuicyjną. Poniżej lista bonusów, jakie oferuje:

 • Bonus powitalny w STS – jest to podstawa oferty bonusowej tej firmy, skierowana wyłącznie do nowych graczy. Pozwala na podwojenie kwoty pierwszego depozytu, nawet do 1200 złotych. Wszystko, co musimy zrobić, aby go dostać to wyrażenie takiej chęci przy rejestracji, a następnie po prostu doładowanie konta – środki trafią na nasze konto automatycznie.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

 • Pewne 29 złotych – firma, jako jedna z zaledwie kilku, oferuje możliwość pozyskania niezobowiązujących 29 złotych – bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Wystarczy podać kod promocyjny „BETONLINE” w czasie rejestracji na www.STS.pl, aby otrzymać tak zwany „freebet” (darmowy zakład). Co ważne, promocja ta łączy się z wyżej wspomnianym bonusem powitalnym – tak, jak i ona, również skierowana jest do nowych typerów.
 • Pewne 20 złotych na Betgames – firma promuje także zabawę w jej innowacyjnej usłudze, Betgames – czyli gry karciane jak poker, wojna czy bakarat. Jest w stanie przyznać za darmo 20 złotych, nowym i stałym klientom – wystarczy zapisać się do akcji, a następnie przez tydzień wygrywać w usłudze. Wszystkie stawki za wygrane zostaną zsumowane, a 10% tej sumy trafi na nasze konto (maksymalnie właśnie 20 zł).

Promocje u bukmachera Fortuna w 2021 roku

Fortuna to bukmacher o bardzo dużym stażu i doświadczeniu na rynku polskim. Działa stacjonarnie, ale i Internetowo, przy czym dla klientów odwiedzających jego serwis internetowy przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której obrębie znajduje się między innymi:

 • Bonus powitalny w Fortunie – za sprawą bonusu powitalnego można pozyskać nawet 2000 złotych, stanowiące dwukrotność pierwszej wpłaty na www.eFortuna.pl. Wystarczy obrócić pierwszą wpłatą czterokrotnie (w przeciągu miesiąca od wpłaty), a na nasze konto trafi taka sama suma, jaką wpłaciliśmy na start.
 • Zakład bez ryzyka – pierwszy zakład, którego dokonamy w Fortunie jest bezpieczny, a firma zwróci nam nawet 210 złotych, jeśli okaże się przegrany (jeśli wygramy, po prostu dostaniemy naszą wygraną).
 • Fortuna Klub Plus – Fortuna oferuje również program lojalnościowy, w ramach którego przyznaje jeden punkt za każde wydane 2 złote na dowolne zakłady. Punkty można wymieniać na dodatkowe bonusy, atrakcyjniejsze kursy, ale też freebety. 

Promocje u bukmachera Totolotek w 2021 roku

Istniejący już od 1992 roku Totolotek świadczy swoje usługi zakładów wzajemnych nieustannie właśnie od momentu założenia, początkowo wyłącznie stacjonarnie, obecnie również przez Internet. Jako jedyny bukmacher w Polsce należy do organizacji The European Lotteries and Toto Associaton, zrzeszającej firmy loteryjne i totalizatory, a będącej partnerką UEFA. Do swoich odbiorców wychodzi z ofertą, w ramach której znajdują się:

 • Bonus powitalny w Totolotku – dla nowych graczy Totolotek przygotował ofertę, w ramach której podwoi ich pierwszą wpłatę, dając maksymalnie 1000 złotych na konto bonusowe.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
 • Bonus Aplikacja – firma stara się również zachęcić do korzystania ze swojej aplikacji – jeżeli pobierzemy ją (w wersji na platformy mobilne z systemem Android), a następnie dokonamy za jej pośrednictwem wpłaty, firma podwoi ją, dając nam maksymalnie 49 złotych na saldo bonusowe.
 • Bonus King Size – Totolotek zwiększy naszą wygraną na kuponach akumulacyjnych, w zależności od tego, ile zdarzeń znajdzie się w ich obrębie (każde z nich musi cechować się kursem przekraczającym 1,20). Po dodaniu przynajmniej 5 zdarzeń, każde kolejne będzie nas promować dodatkowym procentem wartości całego bonusu (nawet 66% przy 30 różnych zdarzeniach).

Promocje u bukmachera forBET  w 2021 roku

ForBET to bukmacher, który działa na rynku od 2016 roku, co czyni go jednym z najświeższych na rynku. Właśnie z tego względu ma bardzo trudne zadanie w walce o klienta właśnie z naszego kraju. Stara się sprostać mu oferując atrakcyjne promocje, w tym między innymi:

 • Bonus powitalny w forBET – firma forBET chwali się, że posiada najlepszą ofertę powitalną na rynku. Jest w tym sporo prawdy, gdyż daje możliwość zdobycia aż 2000 złotych za pierwsze trzy depozyty. Pierwszy depozyt firma nagradza jego 100-procentową wartością (nawet 1000 złotych), drugi – 75% (maksymalnie 500 złotych), a trzeci – 50% (maksymalnie 500 złotych – musimy więc zdeponować dokładnie tysiąc). W czasie gdy pierwszym depozytem trzeba obrócić zaledwie jednokrotnie, drugim i trzecim musimy obrócić czterokrotnie. Wszystko działa na jasnych i przejrzystych zasadach, które są wyjaśnione na stronie bonusu. Na obrót mamy 30 dni od aktywacji bonusu.
 • Bonusy okolicznościowe – firma często organizuje bonusy ściśle związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi. Warto więc śledzić jej ofertę na bieżąco.
obstawianie meczów bez depozytu
Darmowe promocje bukmacherskie i bonus w Betfan

Promocje u bukmachera Milenium w 2021 roku

Milenium to kolejny z czołowych bukmacherów w naszym kraju. Istnieje od 2003 roku, jednak dopiero rok później rozpoczął swoją działalność – najpierw wyłącznie stacjonarną, a dopiero w 2012 również Internetową. W chwili obecnej oferuje sporo promocji, zwłaszcza dla nowych graczy. Spośród nich wyróżnić można między innymi:

 • Bonus powitalny w Milenium – firma Milenium oferuje dość standardowy, bo podobnie jak inni legalni bukmacherzy zależny od kwoty pierwszego depozytu bonus powitalny, za sprawą którego dostaniemy nawet 1500 złotych na własne konto. Musimy dokonać pierwszej wpłaty (bonus będzie miał dokładnie taką wartość, jak ona, z limitem właśnie na poziomie 1500 złotych), a następnie obrócić nią czterokrotnie w przeciągu 30 dni od jej otrzymania. Do promocji zaliczane są kupony zawierające przynajmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem ogólnym na poziomie 2,00 (a 1,20 w przypadku pojedynczego zdarzenia).
 • Bonus 5-10-15 – w ramach tego bonusu, który można wykorzystywać w dowolnym momencie, jeżeli jest się członkiem programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium (staje się nim automatycznie po rejestracji w Internecie, ale w punktach stacjonarnych konieczne jest wyrobienie specjalnej karty stałego klienta), firma promuje kupony z większą ilością zdarzeń. Jeżeli mamy ich 5-9, nasza wygrana będzie wyższa o 5%. 10-14 zdarzeń to zwiększenie wygranej o 10%, a 15 i więcej zdarzeń – o 15%.
 • Darmowy zakład bez ryzyka 100 złotych – kolejny bonus od Milenium przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy i działa asekuracyjnie. Pierwszy zakład, którego dokonamy nie wiąże się z żadnym ryzykiem – jeżeli przegramy, firma zwróci nam do 100 złotych na nasze konto bonusowe. Jeżeli z kolei wygramy, po prostu zgarniemy wygraną. Warto zapamiętać, aby zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać darmowy zakład” podczas procesu rejestracyjnego.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button