Nowe promocje i bonusy (Fortuna, Superbet, eWinner)

Promocje bukmacherskie są czymś, do czego wszyscy najlepsi bukmacherzy online w Polsce od dawna przykładają dużą wagę. O ile jednak jeszcze do niedawna najwięcej mówiło się o bonusach wyłącznie dla nowych graczy (powitalnych i – ogólniej – tych mających zachęcić do rejestracji), dziś coraz chętniej oferują oni również promocje stałe, skierowane również do użytkowników posiadających u nich własne konto.

promocje go plus bet
Nowe promocje i bonusy bukmacherów (Fortuna, Superbet, eWinner)

Specjalnie z myślą o użytkownikach oczekujących takich bonusów przygotowaliśmy przegląd takich bonusów, skupiający się na trzech popularnych legalnych bukmacherach. Wyjaśnimy, na co można u nich liczyć i jak działają ich podstawowe stałe promocje. Nasz ranking najlepszych bukmacherów oferujących atrakcyjne bonusy obejmuje trzy popularne firmy.

Pamiętajmy: każdy z poniższych buków pozwala nam sięgnąć również po tymczasowe promocje. My jednak skupimy się na takich, które są przez nich oferowane stale.

Fortuna – stałe bonusy bukmacherskie

Fortuna pretenduje do bycia czołowym bukmacherem w Polsce – i jedno jest pewne: prezentuje jedną z najlepszych ofert skierowanych do swoich stałych odbiorców. Co więcej, jest w niej bardzo konsekwentna. Oznacza to, że oferta ta jest dostępna od wielu lat w praktycznie niezmienionej formie.

Zdecydowanie najważniejszą częścią tej właśnie oferty jest program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus. Choć ciężko jest go nazwać bonusem, na pewno jest godny wspomnienia właśnie przy dyskutowaniu o takowym. Ma bowiem związek z wieloma innymi promocjami. W FKP zbieramy punkty (jeden za każde wydane 2 złote na zakład), które w końcu będziemy w stanie wydać na nagrody z katalogu. Są to zwykle dodatkowe środki na typowanie, ale też boosty do kursów czy też bonusy typu cashback. Co istotne, punkty nigdy nie przepadają – można je zbierać ile tylko się chce, by w końcu spożytkować je w momencie, który uzna się za stosowny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fortuna oferuje też możliwość gry bez podatku. Taką opcją są objęte wszystkie zakłady LIVE (dowolnego dnia) i pre-match, ale tylko w soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 15:00 (oraz w dodatkowych, ustalanych przez buka terminach). Typowanie bez podatku przyznaje bonus o kursie 1.14 (14% podatku) do każdego kuponu AKO z trzema zdarzeniami (minimany kurs to 1.30).

Bukmacher eFortuna promuje również zakłady akumulacyjne, oferując tak zwane AKO Bonusy. W ich ramach zwiększy naszą potencjalną wygraną nawet o 50% – wszystko zależy od tego, ile zdarzeń znajdzie się na naszym kuponie. Im więcej, tym większy procent dodatkowych środków (najmniej to 7% przy pięciu zdarzeniach). Oferta działa zawsze i aplikuje się automatycznie, ale tylko w zakładach prematch.

Fortuna stale stara się zachęcić do polecania jej usług znajomym. Jeśli nasz przyjaciel zarejestruje się z naszego linku i zweryfikuje swoje własne konto (w ciągu 28 dni), otrzymamy bonus 20 złotych w punktach FKP.

Superbet i jego stała oferta promocyjna

Superbet to kolejny bukmacher, którego oferta promocyjna dla zarejestrowanych już typujących jest wyjątkowo atrakcyjna. Jej podstawą jest tak zwane Mocne Uderzenie – bonusy, który promuje kupony taśmowe. Im więcej zdarzeń zawrzemy więc na kuponie (minimalny kurs pojedynczego to 1.20), tym większy będzie dodatek do naszej wygranej. Minimum to 5 zdarzeń – wtedy nasza wygrana jest zwiększana o 7%. Buk oferuje najwyższy na rynku próg maksymalny – przy 24 (lub więcej) zdarzeniach potencjalna wygrana jest zwiększona aż o 100%.

superbet jakie bonusy na start
Aktualne promocje i bonusy w Superbet

W Superbet stale możemy korzystać również z oferty na Gry wirtualne bez podatku. Wystarczy, że wytypujemy 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych (tylko Golden Race) na jednym kuponie, a system sam powiększy naszą wygraną o 14% – dokładnie tyle, ile wynosi podatek. Z oferty możemy korzystać nieograniczoną liczbę razy. Co więcej, im więcej zdarzeń zawrzemy, tym bardziej zwiększymy wygraną (nawet do 40% przy dziesięciu zdarzeniach na kuponie).

eWinner – bonusy i promocje dla zarejestrowanych

eWinner to legalny bukmacher, który również dba o to, by jego stałym obstawiającym nie zabrakło chęci do typowania właśnie u niego. Proponuje kilka stałych ofert, które odpowiednio do tego zachęcają, a które obracają się wokół zwrotu podatku.

legalny bukmacher ewinner
Polska firma bukmacherska eWinner – kod promocyjny

W każdy poniedziałek w serwisie internetowym eWinnera obstawimy sporty wirtualne bez podatku. Wystarczy, że na naszych kuponach znajdą się trzy zdarzenia z oferty na sporty wirtualne. Wtedy też po wygraniu (i tylko wtedy) buk zwiększy naszą wygraną o wartość podatku.

Podobna promocja tyczy się e-sportu – z tym jednak, że bez podatku można go obstawiać każdego dnia. Wystarczy, że na kuponie znajdą się trzy zdarzenia z oferty e-sportowej (minimalny kurs każdego z nich to 1.20), a przy rozliczeniu na nasze konto trafi pełna wygrana – taka, którą wygralibyśmy, gdybyśmy nie musieli płacić podatku.

Bez podatku można grać również w każdy piątek w ramach promocji Piątek bez Podatku. Jest ona dostępna wyłącznie w piątki, w godzinach od 12:00 do 18:00. Z tym jednak, że działa tylko w aplikacji mobilnej bukmachera, a ta w eWinner rejestracja pozwala na pobranie jej z kodem BETONLINE. Za jej pośrednictwem należy zawrzeć dowolny zakład AKO z trzema zdarzeniami (minimalny kurs każdego z nich to 1.30). Jeśli się wygra, kwota podatku zostanie doliczona do wygranej. Z promocji można korzystać nieograniczoną liczbę razy, ale tylko w terminie, w którym ona obowiązuje.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button