Jak uniknąć błędów popełnianych przez typerów?

Dużo typerów niestety przegrywa pieniądze w zakładach bukmacherskich. Często za taką właśnie sytuację odpowiadają jedne i te same powody. Jak wyeliminować najczęstsze błędy? Czego należy się wystrzegać w trakcie obstawiania w zakładach bukmacherskich?

unikanie błędów w bukmacherce
Jak uniknąć błędów popełnianych przez typerów?

Bogata oferta bukmacherska kusi…

Nierzadko osoby początkujące obstawiają praktycznie wszystkie dyscypliny oferowane przez konkretnego bukmachera internetowego lub stacjonarnego. To natomiast spory błąd. Oczywiście, oferta jest generalnie bardzo bogata. Wszak w firmach bukmacherskich możesz grać nie tylko najbardziej popularne sporty. Do Twojej dyspozycji są także dyscypliny niszowe; oglądane jedynie przez garstkę wiernych fanów. Jeśli jednak komuś zależy na systematycznych wygranych, to nie może obstawiać wszystkiego albo praktycznie wszystkiego.

Dlaczego? Pamiętaj, że legalni bukmacherzy pracują naprawdę dobrej jakości specjaliści. Są to osoby, które znakomicie znają się na swoim fachu. Jeśli komuś zależy na systematycznych wygranych, to też musi być ekspertem od danej dziedziny. Nie ma innej możliwości. Osoby, które grają wiele sportów nie są natomiast w stanie perfekcyjnie przeanalizować danego spotkania, pojedynku na korcie tenisowym itp. Bardzo często jest tak, że początkujący typerzy obstawiają na bazie… nazw danych drużyn. Nie przykładają się do analizy, a końcowe efekty są niestety znane. Od czasu do czasu może uda się wygrać.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie można jednak liczyć, że na dłuższą metę takie właśnie podejście będzie dochodowe. Jeśli komuś zależy na wygranych, to powinien wybrać maksymalnie dwa sporty i się na nich skoncentrować. Czasami nawet lepiej jest ograniczyć się tylko do jednych rozgrywek. Wtedy o wiele łatwiej będzie zdobywać rozmaite informacje. A ten aspekt ma zaś kluczowe znaczenie pod kątem wygrywania pieniędzy i systematycznego powiększania stanu własnego konta.

Dlaczego nie powinno się grać taśm?

Jakie inne błędy są popełniane przez graczy i które z nich bukmacherzy w Polsce chętnie wykorzystują? Trzeba tutaj zwrócić uwagę także na ten aspekt. Zazwyczaj osoby początkujące obstawiają kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt zdarzeń na jednym kuponie. Niestety, zazwyczaj prowadzi to do sromotnych porażek. Oczywiście, tak jak w poprzednim przykładzie, czasami uda się wygrać. To jednak nie oznacza, że jest to dobry model gry, który będzie przynosił regularne zarobki. Warto zdawać sobie z tego sprawę. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym znacznie mniejsza szansa na końcowy sukces.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Polscy bukmacherzy uwielbiają z kolei takich typerów. Wszak gracze oddają im swoje pieniądze, a podmioty hazardowe ponoszą naprawdę skrajnie niskie ryzyko. Pamiętaj, że nawet kursy 1.15, 1.20 itp. w ostatecznym rozrachunku mogą okazać się nietrafione. Inna sprawa jest taka, że nie ma możliwości dokładnego przeanalizowania wszystkich zagranych spotkań, jeśli jest ich np. kilkanaście na jednym kuponie. A gracz, który podchodzi do tego w ten sposób, nie może liczyć na regularne wygrywanie. Taka jest smutna rzeczywistość.

Jak zarządzać środkami w bukmacherce?

Nie brakuje osób, które przegrywają pieniądze w zakładach bukmacherskich przede wszystkim przez ten czynnik… Mają sporo wiedzy i całkiem dobrze stawiają. Nie potrafią jednak odpowiednio zarządzać pieniędzmi zdeponowanymi na koncie, co kończy się niestety regularnymi stratami. Jakie są najczęściej popełniane błędy na tej płaszczyźnie? Chodzi przede wszystkim o to, że gracze nieumiejętnie operują stawkami. Raz grają za kilka procent swojego kapitału, innym razem już za kilkanaście procent itp. Nawet, jak mają dobrą skuteczność, to mogą być na minusie. Szczególnie gdy typy za wyższe stawki okazują się nietrafione.

legalny bukmacher ewinner
Polska firma bukmacherska eWinner – kod promocyjny

Co zatem trzeba mieć tutaj na uwadze? Na pewno należy na samym początku określić plan gry. Na podstawie strategii trzeba zdecydować się na konkretne stawki. Czasami będą one zawsze takie same, a czasami będą się zmieniać (np. w przypadku systemów opartych na progresjach). To nie wszystko na tej płaszczyźnie. Musisz zdecydować się na takie stawki, które będą adekwatne do posiadanego przez Ciebie kapitału. Rekomenduje się, by grać za około 2% stanu konta. Jeśli zatem w tym momencie masz 200 PLN, to stawka powinna wynosić maksymalnie 4 PLN. Potem należy zaś trzymać się tych właśnie ustaleń…

Brak dokładnej analizy to prosta droga do przegranej

Przegrane w zakładach bukmacherskich bardzo często wynikają także z tego czynnika. Niektórzy sądzą, że wystarczy postawić np. na Barcelonę, by na pewno wygrać. A wcale nie jest to takie proste, jak komuś może wydawać się na samym początku. Nawet najwięksi faworyci czasami zawodzą… By regularnie wygrywać, trzeba zatem bardzo pieczołowicie podejść do tego tematu. Należy precyzyjnie analizować każde spotkanie. Dlatego lepiej jest grać mniej spotkań na kuponie.

Wtedy o wiele łatwiej będzie sobie z tym poradzić. Im więcej informacji weźmiesz zaś pod uwagę, tym łatwiej będzie Ci ocenić prawdopodobieństwo wystąpienia konkretnego zdarzenia. Dobra analiza to zatem podstawa. Nie lekceważ tego aspektu, a na pewno Twoje wygrane będą o wiele bardziej regularne.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button