Totolotek – co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

Na rynku legalnych zakładów wzajemnych są rozmaite firmy bukmacherskie. Cały czas bardzo dużym zainteresowaniem graczy cieszy się niewątpliwie Totolotek. Jakie informacje na temat tego bukmachera warto przyswoić? Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkich faktów, to zapraszamy do poniższego wpisu.

bonusy na start totolotek
Totolotek – co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

Najstarszy polski bukmacher? Totolotek!

Początki bukmacherki na rynku polskim nie były łatwe. Premierowy zakład został obstawiony już jednak ponad 100 lat temu. Co ciekawe, dotyczył on spotkania piłkarskiego pomiędzy dwoma klubami ze stolicy naszego kraju. Chodzi o Legię Warszawa oraz Polonię Warszawa. Tak naprawdę wszystko jednak na dobre rozkręciło się dopiero po II Wojnie Światowej. Warto dodać, że pierwszym bukmacherem na naszym rynku był zaś Totolotek.

Jak wyglądały początki? Na pewno Klienci mieli o wiele mniej możliwości, niż ma to miejsce teraz. W końcu typowanie było możliwe wyłącznie w punktach stacjonarnych. I to nie na terenie całego kraju. Pierwszy punkt został otworzony w Warszawie. Dopiero potem zaczęła pojawiać się coraz większa rywalizacja. O czym jeszcze warto wspomnieć? Pierwotnie gracze zainteresowani zakładami bukmacherskimi nie mieli szczególnie dużo opcji do wyboru. Przeważnie były oferowane bowiem zakłady na spotkania piłki nożnej.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Dopiero z czasem Klienci mieli okazję obstawiać coś dodatkowego. Generalnie nie da się ukryć, że Totolotek na stałe zapisał się do historii zakładów wzajemnych na terenie Polski i w rankingu Polskich bukmacherów zawsze znajduje się na czołowych miejscach.

Gdzie można typować zakłady?

Jak to wygląda teraz? Chcesz zarejestrować się w Totolotku? Ten bukmacher nie narzeka na zainteresowanie swoimi usługami. Przez bardzo długie lata można było typować np. w lokalach stacjonarnych. Obecnie ta sytuacja uległa zmianie. Nie tak dawno włodarze Totolotka podjęli decyzję, która dla wielu była sporym zaskoczeniem, by zamknąć lokale stacjonarne. Przez to sporo osób musi w inny sposób obstawiać zakłady bukmacherskie… Na szczęście cały czas opcji jest pod dostatkiem. Nie ma żadnych kłopotów, by wybrać np. stronę internetową. Chcesz tak obstawiać zakłady? W pierwszej kolejności musisz się tam zarejestrować.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz to zrobić bardzo szybko. Cały proces jest mało czasochłonny. To zaś bardzo dobra informacja. Dodatkowo podawane w trakcie rejestracji dane są skrupulatnie przechowywane. Tak, by żadna niepowołana osoba w ogóle nie miała do nich dostępu. Typowanie przez internet jest bardzo proste. Musisz tylko wybrać konkretne rozgrywki, a następnie wyszukać interesujące Cię wydarzenie. Co dzieje się dalej? Trzeba zaznaczyć wybrane typy. Musisz także wpisać stawkę i zatwierdzić kupon. Ogólnie jest to bardzo intuicyjne. Nawet osobom kompletnie początkującym ta sprawa nie przysparza żadnego kłopotu…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O czym jeszcze nie wolno zapominać? Nie ma przeszkód, by obstawiać zakłady także dzięki aplikacji mobilnej. Jest ona darmowa. Możesz ją zatem bezpłatnie ściągnąć na swój telefon itp. Poza tym masz okazję korzystać z niej wszędzie tam, gdzie jest internet. Dzięki temu nie ma kłopotów, by typować, gdy np. jedziesz busem, autobusem, pociągiem itp.

Oferta Totolotka jest bardzo hojna

Totolotek słynie z bardzo dobrej, urozmaiconej oferty. M.in. dlatego właśnie nie narzeka na brak Klientów, a co więcej inne firmy bukmacherskie mogłby się od Totolotka uczyć. Co jest do obstawiania w tym bukmacherze online? Przede wszystkim nie brakuje najbardziej popularnych dyscyplin. Są to zaś np. piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, skoki narciarskie, koszykówka itp. Nie ma przeszkód, by w Totolotku obstawiać także wiele wydarzeń pochodzących ze znacznie mniej popularnych dyscyplin. Są to zaś tak zwane sporty niszowe. Wyboru zatem na pewno nie brakuje.

Na co jeszcze można się zdecydować? Są to również wydarzenia ze świata rozrywki itp. Warto dodać, że oferta zawiera szereg zakładów nie tylko podstawowych, ale także dodatkowych. Oczywiście, jak każdy szanujący się obecnie bukmacher online, możesz swobodnie zdecydować się na obstawianie prematch, ale nie tylko. W końcu bez żadnych przeszkód Klienci mogą też grać zakłady live. A na tym polu także nie brakuje sporego pola do manewru.

Jaki bonus na start można uzyskać w Totolotku?

Kolejnym mocnym argumentem przemawiającym za Totolotkiem jest bonus na start – dla nowych użytkowników. Co jest obecnie oferowane przez ten podmiot bukmacherski? Na początku września 2021 roku możemy zainkasować 100% do 500 PLN. Jakie są najważniejsze zasady? W pierwszej kolejności osoby zainteresowane takimi właśnie bonusami muszą zarejestrować konto. Pamiętaj, by zaznaczyć, że interesuje Cię bonus powitalny. Minimalna stawka to 20 PLN. Jeśli tyle wpłacisz, to będziesz mieć na koncie 40 PLN. Warto, jeśli masz taką właśnie możliwość, wpłacić 500 PLN. Na skutek tego staniesz się posiadaczem 1000 PLN.

Ogólnie warunki są bardzo proste i klarowne. Co jeszcze się tutaj liczy? To, że obrót tym bonusem zaproponowanym przez Totolotka jest dość prosty do wykonania. Warunki na tej płaszczyźnie nie są szczególnie wymagające. Uważamy, że nawet osoby początkujące powinny zatem szybko i bezproblemowo sobie z tym zagadnieniem poradzić. Warto zaznaczyć, by nie było wątpliwości, że Totolotek to firma w 100% legalna.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button