Premier League w ofercie polskich bukmacherów – jak i co typować?

Nie ulega wątpliwości, że angielska liga Premier League należy do najmocniejszych na całym świecie. Każdego miesiąca obraca się w niej milionami funtów, a zysku w niej upatrują zarówno sponsorzy, jak i drużyny oraz chociażby menedżerowie poszczególnych zawodników. Swoją okazję można zwietrzyć również będąc typerem bukmacherskim – jak jednak obstawiać Premier League, by rzeczywiście być skutecznym? Jakie opcje przy tym mamy i z usług którego bukmachera powinniśmy skorzystać?

jak typować mecze premier league
Jak typować mecze piłkarskie Premier League?

Opcje bukmacherskie na Premier League

Każde spotkanie w obrębie Premier League można obstawiać na wiele różnych sposobów, których liczba zależy od konkretnego bukmachera (tych z najlepszą i zwykle najszerszą ofertą prezentujemy w dalszej części poradnika). Do najpopularniejszych opcji należą:

  • 1X2 – w tej opcji, najbardziej standardowej, wskazujemy na zwycięstwo gospodarza, remis lub wygraną przyjezdnego. To ta pierwsza opcja jest tą najchętniej wybieraną, głównie ze względu na to, że gospodarze mają przewagę własnej widowni – istotną w Anglii, w której większość ludzi kibicuje.
  • Liczba bramek (poniżej / powyżej) – tutaj obstawiamy to, ile bramek uda się zdobyć danej drużynie, na zasadzie poniżej lub powyżej danej wartości.
  • Dokładny wynik – to jedna z trudniejszych opcji do wytypowania ale za to nadrabia bardzo dużymi kursami.
  • Zakłady terminowe – w Premier League możemy też obstawiać długoterminowo, na przykład wskazując na piłkarza, który po zakończeniu sezonu zostanie królem strzelców, albo na drużynę, do której należeć będzie mistrzostwo kraju.

1660 PLN w bonusach od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

5 wskazówek związanych z obstawianiem Premier League

  1. Korzystajmy z typów bukmacherskich – te są w stanie wiele nam podpowiedzieć. Warto znaleźć ich solidne i godne zaufanie źródło, które nie musi być ściśle związane ze sceną bukmacherską. Dobrym jest na przykład studio przedmeczowe, w którym wypowiadają się eksperci branżowi.
  2. Nie stawiajmy wyłącznie na faworytów – piłka nożna lubi zaskakiwać, a wiele w niej zależy od formy danego dnia. Nie idźmy więc w ciemno w faworytów. 
  3. Umiejętnie dysponujmy własnym budżetem – ważne jest, aby ustalić własny budżet i starać się go nie przekraczać; nie warto stawiać wszystkiego na jedną kartę, gdyż piłka nożna bywa nieprzewidywalna i zaskakująca.
  4. Szukajmy najwyższych kursów – zawsze szukajmy bukmachera, który na dane spotkanie proponuje najwyższe kursy. Kilku z tych najlepszych prezentujemy poniżej.
  5. Obstawiajmy tylko „single” – zakłady akumulacyjne są fajne, gdyż pozwalają nam zarobić mnóstwo pieniędzy – są też jednak niezwykle ryzykowne, bo wymagają od nas poprawnego obstawienia kilku meczów. Bezpieczniejszą opcją jest stawianie na kupony SOLO, a po te AKO sięganie okazjonalnie.

Bukmacherzy z najciekawszą ofertą na Premier League

Polecamy posiadanie konta u co najmniej kilku polskich bukmacherów – pozwoli to nam lawirować między ich ofertą i zawsze decydować się na tą, która będzie dla nas najbardziej atrakcyjna.

betfan zakłady bukmacherskie
Legalne obstawianie meczów bez podatku. Kod promocyjny: BETFAN

Premier League u bukmachera Fortuna

Fortuna jest jednym z najbardziej doświadczonych na polskim rynku bukmacherów (istnieje od 1996 roku). Przedstawia bardzo szeroką ofertę na Premier League, atrakcyjną pod względem kursów i ilości opcji, na które możemy stawiać (różnych dla wielu spotkań).

Plusem korzystania z oferty tego bukmachera jest możliwość oglądania transmisji telewizyjnych (za darmo dla obstawiających), ale też korzystania z jego programu lojalnościowego – zdobywane w jego obrębie punkty możemy wymieniać na atrakcyjne nagrody, w tym czasowe zwiększenie kursu czy tak zwane „freebety”. Pełna oferta bonusów na www.efortuna.pl.

Premier League w ofercie STS

STS to w tej chwili lider jeżeli chodzi o polską scenę bukmacherską. Ma to swoje odbicie w jego ofercie na Premier League, bardzo atrakcyjnej i mocno konkurencyjnej. Generalnie oferta piłki nożnej w STS jest chyba najlepszą ze wszystkich firm w Polsce. Sam bukmacher daje dostęp do solidnego bonusu powitalnego i wielu akcji promocyjnych skoncentrowanych wokół samej ligi angielskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podobnie, jak Fortuna, daje możliwość oglądania darmowych transmisji telewizyjnych – wystarczy postawić na dowolny mecz, aby uzyskać do nich czasowy dostęp. Obecnie dla nowych gracz przewidziany jest bonus 29 PLN bez depozytu, z kodem promocyjnym BETONLINE, który wpisujemy na stronie www.sts.pl.

Premier League u bukmachera Betclic

Nawet jeśli Betclic nie jest doświadczonym na rynku polskim bukmacherem, poza naszym krajem działa od 2005 roku (w Polsce – od zaledwie dwóch lat). Operator w przejrzysty sposób prezentuje swoją ofertę, dając dostęp do potężnego narzędzia – dobrze zorganizowanej aplikacji mobilnej. 

Zdecydowanym plusem tego bukmachera jest ogromna liczba opcji bukmacherskich na każde ze spotkań – nie ma co owijać w bawełnę, mamy tutaj ogromny wybór. Jest to też bukmacher bardzo przyjazny nowicjuszom, nie tylko jeśli chodzi o interfejs, ale też bonus powitalny (z kodem „KOD550„), dający możliwość złożenia bezpiecznego zakładu do 550 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Jaki najlepszy bukmacher internetowy w Polsce oferuje graczom najwięcej korzyści? Czy STS to najlepszy bukmacher online? a może Betfan, który oferuje obstawianie bez podatku?

Zakłady bukmacherskie

Back to top button